Nasz Wrocław w Mikołajowej odsłonie!

Darmowe wejścia do sześciu wrocławskich atrakcji, w tym: pływalni Orbita, Hali Stulecia, ZOO Wrocław, Aquaparku, Hydropolis i na mecz WKS Śląsk Wrocław. Do tego zniżki w niemal sześćdziesięciu miejscach na terenie całego miasta, w tym m.in. w restauracjach, kawiarniach czy wybranych sklepach. Z wszystkiego korzystać mogą mieszkańcy Wrocławia, którzy tutaj płacą podatki i zainstalują aplikację Nasz Wrocław. Tylko w 2020 roku z programu Nasz Wrocław skorzystało już ponad 80 tysięcy wrocławian.


Rusza druga odsłona specjalnej akcji „Nasz Wrocław 365”.

Od 6 grudnia wszyscy pełnoletni Uczestnicy programu „Nasz Wrocław”  mogą raz w roku bezpłatnie skorzystać z miejskich atrakcji u sześciu Partnerów. – budżet Wrocławia to nasza wspólna odpowiedzialność. Dlatego tak ważne jest aby mieszkańcy rozliczali podatki w naszym mieście. To przecież  z tych pieniędzy remontujemy chodniki czy tworzymy nowe miejsca w żłobkach i przedszkolach. Dzięki „Naszemu Wrocławiowi” dodatkowo oferujemy pakiet bezpłatnych wejść do najciekawszych miejskich instytucji – mówi Jacek Sutryk Prezydent Wrocławia.

Od grudnia do listy dołącza dwóch nowych Partnerów oferujących darmowe wejścia dla pełnoletnich Uczestników programu: WCT Spartan oferując bezpłatne wejście na 50-metrową pływalnię Orbita oraz Hala Stulecia, oferująca zwiedzanie Visitor Centre z wycieczkami w technologii Virtual Reality oraz zwiedzaniem zabytkowego obiektu.

W programie pozostaje też czterech Partnerów cieszących się największym zainteresowaniem akcją w ubiegłym roku, to: ZOO Wrocław, Aquapark, Hydropolis i WKS Śląsk Wrocław oferujący bezpłatny bilet na wybrany mecz wrocławskiej drużyny.
UWAGA! Aktualna sytuacja epidemiologiczna oraz obowiązujące przepisy spowodowały czasowe wstrzymanie działalności części atrakcji, które muszą pozostać zamknięte. Jednak kiedy tylko będzie to możliwe i zostaną ponownie otwarte z przyjemnością przywitają wszystkich Uczestników programu „Nasz Wrocław”. Już teraz można natomiast zwiedzać wrocławskie ZOO z Afrykarium. Darmowe wejścia będzie można wykorzystać przez cały rok.

Założenie konta jest bezpłatne i trwa kilka chwil.

Wystarczy pobrać aplikację „Nasz Wrocław” na smartfona i uzupełnić dane. To między innymi numer telefonu i PESEL. Rejestracja zajmuje kilka minut. Konto założymy stojąc nawet w kolejce do kasy biletowej atrakcji, z której chcemy skorzystać, a weryfikacja następuje w sposób zbliżeniowy. Osoby, które nie chciałyby używać smartfona mogą wyrobić tradycyjną kartę „Nasz Wrocław”. Wystarczy zgłosić się do Centrum Wsparcia Przedsiębiorców przy ul. Kotlarskiej 41 czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:45 do 15:45.
Ze zniżek w programie „Nasz Wrocław” mogą również korzystać nastolatkowie. Wystarczy, by rodzic zarejestrował się w programie i założył konto swojemu dziecku, które skończyło 13 lat. Dzięki temu będzie mogło samo korzystać ze zniżek. Najmłodsi skorzystają ze zniżek wyłącznie w obecności rodzica.

Niemal 60 partnerów Programu

Poza bezpłatnymi wejściami do miejskich atrakcji stale poszerza się liczba miejsc oferujących zniżki. W ostatnim czasie do listy partnerów dołączył: Vertigo Jazz Club, Hard Rock Cafe, Klockownia, 7 Siekier, Loopy’s World – Rodzinne Centrum Rozrywki, Planszóweczka.pl oraz Antykwariat im. Andrzeja Jaworskiego.

Z programu „Nasz Wrocław” korzysta już ponad 80 tysięcy wrocławian.

W ciągu ostatniego roku liczba Uczestników programu wzrosła aż o blisko 60 tysięcy mieszkańców. Tylko w tym roku ponad 36 tysięcy osób skorzystało z oferty programu we wrocławskim  ZOO. Dzięki poprzedniej puli darmowych wejść mieszkańcy w sumie zaoszczędzili 1 430 569 zł. Każdemu, kto wykorzystał pięć bezpłatnych wejściówek, zostało w portfelu 400 złotych.

Bilety MPK od 1 stycznia w niezmienionej cenie

Dodatkowo od 1 stycznia każdy, kto posiada „Nasz Wrocław” i rozlicza PIT we Wrocławiu, będzie mógł kupić bilety okresowe na komunikację miejską w niezmienionej cenie. Należy także pamiętać, że po Wrocławiu mogą bezpłatnie podróżować zarówno seniorzy, którzy ukończyli 67. rok życia, jak i uczniowie, którzy nie ukończyli jeszcze 21 lat.
W programie, bez względu na wiek, każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. Zachęcamy by mieszkańcy rozliczali się z podatku we Wrocławiu i dołączali  do programu „Nasz Wrocław”, bo daje on realne oszczędności.