Nauka gry na pianinie

Nauka gry na pianinie

Indywidualne lekcje gry na pianinie to dobry pomysł aby zacząć swoją przygodę z muzyką. Ten instrument rozwija wyobraźnię i słuch muzyczny dziecka, ukształtuje jego poczucie rytmu, dynamiki, tempa oraz usprawni koordynację obu rąk.

Na lekcje gry na pianinie zapraszamy dzieci już od 5 roku życia. Grę na pianinie można rozpocząć w każdym wieku, dlatego zapraszamy również osoby dorosłe i starsze.

Program nauczania gry na pianinie  zakłada szeroką interakcję i indywidualne podejście do każdego ucznia. Na zajęciach uczymy grać, zarówno metodą z nut, jak i ze słuchu. Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne oraz pomagamy w wyborze i kupnie instrumentu. Osoby zaawansowane uczymy improwizacji fortepianowej, opartej na akompaniamencie swobodnym i tonalnym. Przekazujemy również wiedzę z zakresu harmonii, teorii i  zasad muzyki.

Repertuar dostosowujemy do wieku, indywidualnych umiejętności i upodobań ucznia. Jesteśmy przychylnie nastawieni do wykonywania na lekcjach utworów zaproponowanych przez uczniów. Jednocześnie kładziemy nacisk na rozwój indywidualny, doskonalenie techniki oraz nabywanie biegłości w grze na instrumencie.

Zajęcia prowadzi Agata Graczyk

Zajęcia odbywają się w:

– czwartki w godz. 14:00-21:00 (po uprzednim ustaleniu z nauczycielem)

– piątki w godz. 14:00-19:00 (po uprzednim ustaleniu z nauczycielem)

Zapisy:  71 351 12 71 / 71 351 12 70

Cena:

1h – 100zł

45 minut – 90zł

30 minut- 80zł

 

Opłaty ryczałtowe za zajęcia należy wnosić przed rozpoczęciem pierwszych zajęć w danym miesiącu.

20% zniżki z kartą Nasz Wrocław przy opłacie z góry za cały miesiąc tylko stacjonarnie!

Deklaracje do pobrania poniżej:

Deklaracja-uczestnictwa-w-zajeciach-2022-2023