Koncert „Kosmos Broken Art solo” już 30 listopada!

Wrocławski Klub Anima zaprasza na recital fortepianowy „Kosmos Broken Art solo”, który obędzie się 30 listopada o godz. 19.00 we Wrocławskim Klubie Anima.

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 28 października 2019r.

Krótko o artyście:

Kosmos Broken Art – Jest performerem, muzykiem, aktorem, pisarzem.  W latach 1977–1982 studiował dramat i muzykę wieczorem w Weimarze i Lipsku.  Oprócz swojego wykształcenia był frontmanem różnych zespołów Od 1981/1982 pracował jako niezależny aktor, muzyk i niezależny autor w Altenburgu, Schwerinie, Plauen, Karl-Marx-Stadt (dziś Chemnitz), Weimarze, Meiningen, Berlinie i wielu innych niemieckich miastach.  Od 1989 roku mieszkał przez pewien czas w Gandawie, Madrycie i Nowym Jorku.  Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych był szczególnie zainspirowany twórczością Karola Bukowskiego, który stworzył wiersze i sztukę radiową A Rainy Woman’s Story.  Na lokalnej scenie śpiewał i grał w różnych utworach oraz był popularnym gościnnym wokalistą modnych podziemnych zespołów takich jak Fish & Pain.

W 1995 roku wrócił do Berlina. W 1996 roku Bernd Brecht zagrał pierwszą płytę Freedom 1 w Franz Club Berlin. Wraz z obchodami setnych urodzin Bertolta Brechta w marcu 1998 r. Miały miejsce najbardziej radykalne dotychczas produkcje Bernda Brechta, w tym spektakl ognia na pomniku Bertolta Brechta w Berliner Ensemble, a także program z XUR („lateksowym królem Niemiec”) i  Performance Anchoring to the Dead Story lub The Brechts in Red na 35. Theatertreffen.  Przez 74 dni podczas wojny w Kosowie był regularnie widziany i słyszany w Miejscu Pamięci Brechta z napomnieniem „Człowiek przeciwko wojnie”.  Do tej pory powstało 8 albumów.  Jako artysta Broken-Art pracuje na arenie międzynarodowej.