36. Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży – nowe daty!

 

Zapraszamy wszystkich młodych artystów do wzięcia udziału w naszym magicznym konkursie plastycznym pt. „Świąteczny czas marzeń”! To właśnie teraz, w magicznym okresie świątecznym, chcemy zobaczyć, jakie cuda kryją się w waszych wyobraźniach.

Rozpocznijcie podróż w świat Waszych najpiękniejszych marzeń świątecznych i przenieście je na papier przy użyciu kolorów, kredek, czy farb. Może to być zimowy pejzaż, świąteczne zwierzęta, czy nawet wasza wymarzona choinka! Niech Wasze prace emanują radością i magią, jaką niesie ze sobą czas Świąt Bożego Narodzenia.

Czekają na Was fantastyczne nagrody i okazja do podzielenia się Waszymi talentami z całym światem. Niech Wasza twórczość rozświetli nasze serca i wprowadzi nas w niezapomniany „Świąteczny czas marzeń”! Złapcie pędzel, odkurzcie kredki i dajcie upust swojej wyobraźni – niech święta staną się jeszcze bardziej kolorowe dzięki Waszym magicznym rysunkom!

 

Nadesłane materiały zostaną ocenione przez jury powołane przez Organizatora.

Jury wybierze finalistów w pięciu kategoriach wiekowych, wg. podanego w regulaminie kryterium ocen. Na zwycięzców czekają nagrody oraz wernisaż ich prac, w siedzibie organizatora.

Nadsyłanie prac      26.01.2024
Rozstrzygnięcie       30.01.2024
Wernisaż                   04.02.2024

Regulamin oraz karta zgłoszenia: 36_konkurs_plastyczny_swiateczny_czas_marzen(1)