“Zielony Kopciuszek” – bezpłatny seans online dla dzieci!

Wrocławski Klub Anima oraz krakowski teatr Kultureska w ramach Światowego Dnia Teatru zapraszają na bezpłatny pokaz spektaklu „Zielony Kopciuszek”!

“Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.

To autorska adaptacja baśni o Kopciuszku, oparta na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Spektakl opatrzony jest barwną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami. Pełna dobrego humoru historia rozbawi małych i dorosłych widzów.

Spektakl, dzięki baśniowej atmosferze gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne. Adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

Czas trwania spektaklu: ok. 60 minut

Spektakl będzie dostępny online 27 marca, w godz. 11:00 – 16:00 pod tym linkiem

 

Zapowiedź spektaklu:

Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce – magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze?