Wyniki konkursu fotograficznego „MIASTO”!
Przedstawiamy wyniki konkursu fotograficznego „MIASTO”!
 
I MIEJCIE
Damian Grodowski
za cykl prac
—————
II MIEJCIE
Jakub Rebelski
za cykl prac
—————
III MIEJCIE
Jakub Borkowski
za cykl prac
—————
WYRÓŻNIENIA
Mikołaj Mazurek
Marzena Sargun-Masiukiewicz
Marek Ząbczyk (za cykl prac)
—————
WYRÓŻNIENIE HONOROWE
Bartosz Kaźmierczak
==================
 
JURRY:
 
Czesław Chwiszczuk
Wieloletni pedagog, profesor na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (Wydział Grafiki i Sztuki Mediów, Katedra Sztuki Mediów). Od lat zajmuje się fotografią. Od ponad 50 lat Członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Ma za sobą kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i poza granicami Polski.
 
Jan Kukuła
Ukończył studia na Wydziale Wzornictwa w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Profesor na Wydziale Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii w Akademii Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Odznaczony medalem Zasłużony dla Kultury Polskiej. Dr Honoris Causa Państwowego Uniwersytetu Edukacyjnego w Ułan Bator. Zajmuje się też fotografią. Ma za sobą wiele wystaw, m.in. fotograficzne.
 
Krystyna Szczepaniak
Pomysłodawczynią konkursu fotograficznego we WK Anima. Malarka, ilustratorka, kochająca fotografię. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom z malarstwa oraz z ilustracji książkowej. Ma za sobą liczne wystawy zbiorowe oraz kilka indywidualnych. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, projektowaniem graficznym, ilustracją książkową, grafiką warsztatową oraz fotografią. Współpracuje z czasopismami oraz z wydawnictwami. Była komisarzem Międzynarodowych Plenerów. Jest komisarzem plenerów malarskich „Park sztuki” w Zamek Kliczków. Wielokrotny członkiem jury konkursów plastycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadząca zajęcia plastyczne w WK Anima.
 
Skontaktujemy się ze zwycięzcami telefonicznie.