Wernisaż prac Anny Marii Fusaro

 

Już 13 września o godz.18:00  we Wrocławskim klubie Anima, odbędzie się wernisaż prac z obrazami symbolicznego koloryzmu Anny Marii Fusaro na którym pojawi się we własnej osobie autorka prac.

          Artystka od najmłodszych lat fascynowała się filozofią, która stanowi integralną część symbolicznego koloryzmu, stylu Anny Marii Fusaro. Jej obrazy opowiadają pełną paletą barw historię człowieka z niespotykanego punktu widzenia. Wystawa „W krainie jaźni“ jest zachętą dla odbiorcy do zajrzenia w głąb siebie i odkrycia swoich wewnętrznych skarbów.

          Anna Maria Fusaro urodziła się w 1988 r. w Monachium. Już w wieku sześciu lat doskonale wiedziała, kim zostanie, gdy dorośnie: malarką. Po przeprowadzce do Wrocławia jesienią 1997 r. zaczęła pobierać prywatne lekcje rysunku i malarstwa. W 2008 r. ukończyła Autorskie Licea Artystyczne we Wrocławiu, a w 2013 r. studia klasycznego malarstwa olejnego we Florence Academy of Art we Włoszech. Od 2006 r. artystka miała ponad dwadzieścia wystaw w Polsce, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie i Holandii. Miłośnicy sztuki z całego świata są w posiadaniu jej obrazów.

Wstęp wolny!