„W pracowni Św.Mikołaja” – SPEKTAKL dla dzieci

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajkowy spektakl pt. „W pracowni Świętego Mikołaja”, który odbędzie się 9 grudnia o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

CENA BILETÓW: 50zł

BILETY STACJONARNE DOSTĘPNE OD 15 listopada WE  WK ANIMA!

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Z kartą NaszWrocław zniżka 20-30% tylko przy zakupie biletów stacjonarnych!

 

 Stare legendy i podania mówią o tym, że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym, pracują w niej Elfy, a Mikołaj w swoim zaprzęgu posiada renifera z czerwonym nosem błyszczącym, jak dojrzała wisienka na lukrowanym torcie. Są też takie opowieści, w których autorzy zgodnie twierdzą, że Mikołaj mieszka w Laponii. A my odkryliśmy sekret pracowni Świętego Mikołaja.. Otóż okazało się, że stary, magiczny kredens po dwunastu uderzeniach zegara ożywa i zamienia się w miejsce, w którym produkuje się najwspanialsze prezenty dla wszystkich dzieci… Ale czy w tym roku Mikołajowi uda się rozdać prezenty wszystkim dzieciom? Kto może przeszkodzić w mikołajowej pracy..?

Tego dowiecie się śledząc losy bohaterów muzycznego spektaklu „W pracowni Świętego Mikołaja”!

Nietuzinkowe dialogi, autorskie piosenki oraz wartko tocząca się akcja, nie pozwolą małym widzom oderwać oczu od historii Świętego Mikołaja. Bajkę dopełniają kolorowe, zachwycające kostiumy oraz piękna, stylowa scenografia w formie starego kredensu.