VII Przegląd piosenki filmowej i musicalowej

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VII edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku. W  przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10-ciu osób)  od 13- go do 26-go roku życia. Każdy po wcześniejszym zgłoszeniu może spróbować swoich sił.

 

Finalistów w  dwóch kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

Justyna Szafran:  Aktorka i piosenkarka, absolwentka poznańskiego Studium Piosenkarskiego i wydziału aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. Jest absolwentką poznańskiego Studium Piosenkarskiego oraz Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. W 1996 roku na XVII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu zdobyła wszystkie możliwe nagrody. Występuje na deskach Teatru Muzycznego Capitol.

 

Katarzyna Emose Uhunmwangho: Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.  Z Teatrem Muzycznym Capitol związana od 2009 roku, jako aktorka etatowa od sezonu 2011/12.

 

Bogna Woźniak:  Aktorka, absolwentka wrocławskiej PWST oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w klasie śpiewu solowego.W latach 2000-2001 związana z wrocławskim Teatrem K2. Laureatka II miejsca oraz Nagrody Publiczności podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2002 roku. Od 2003 na stałe związana z Teatrem Muzycznym CAPITOL. Jesienią 2006 otrzymała platynową płytę za udział w „Golgocie Świętokrzyskiej” Piotra Rubika.

 

 Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

 

Zgłoszenia                                    21.10.2016r.

Lista zakwalifikowanych                       24.10.2016r.

Przegląd zakwalifikowanych                    29.10.2016 r.

 

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne poniżej:

Regulamin oraz karta zgłoszenia