VI konkurs plastyczny dla dorosłych ”SAM NA SAM” – NOWE DATY!

Wrocławski Klub ANIMA serdecznie zaprasza wszystkich pełnoletnich plastyków amatorów do udziału w VI edycji konkursu plastycznego dla dorosłych  pt.”SAM NA SAM”.

„Sam na sam”, to temat bardzo aktualny przez ostatnie miesiące. Zmieniliśmy nasze otoczenie, odkrywaliśmy nowe pasje, żyliśmy w węższej przestrzeni… jak wyglądał nasz świat? Zachęcamy do zilustrowania tych momentów, gdy czas jest i był  tylko nasz. Technika prac jest dowolna, o czym mówi regulamin konkursu. Nadesłane materiały zostaną ocenione przez jury, w skład którego wchodzą:

 – Krystyna Szczepaniak – absolwentka Wydziału Malarstwa, Grafiki i Rzeźby ASP w Poznaniu. Zajmuje się wieloma mediami, a w szczególności malarstwem, rysunkiem.  Na swoim koncie ma wiele indywidualnych wystaw, a także zbiorowych.

Jacek Doszyń – Absolwent wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki.Dyplom w pracowni prof. Eugeniusza Geta-Stankiewicza (1990). Specjalizuje się w drzeworycie i sitodruku. W grafice użytkowej koncentruje się na plakacie. Uczestniczył w wielu prestiżowych wystawach i konkursach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest laureatem nagród i wyróżnień.

 – Agata Mikułowska-  ur. w Świnoujściu, od 10-go roku życia mieszka we Wrocławiu. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, ukończyła Wrocławską ASP na Wydziale Malarstwa. Obecnie, od kilkunastu lat prowadzi własną pracownię projektową, zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz, oraz tworzeniem scenografii.

Na zwycięzców czekają nagrody oraz wernisaż ich prac w siedzibie organizatora.

 

NOWE DATY KONKURSU:

Nadsyłanie prac: 26.02.2021r

Rozstrzygnięcie konkursu: 05.03.2021r.

Wręczenie nagród (wernisaż): 13.03.2021r.

Regulamin i karta zgłoszeniowa