„Spotkajmy się na Kozanowie” – FESTYN 26.06.2022r.

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Festyn organizowany 26 czerwca 2022r w ramach obchodów Święta Wrocławia od godz.14:00 do godz. 18.00 na placu Zabaw przy WK ANIMA.

Pod nazwą „Spotkajmy się na Kozanowie” kryje się idea zorganizowania specjalnego festynu dla wszystkich mieszkańców Wrocławia oraz przybyłych do nas Ukraińców, podczas którego każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Dla dzieci zaplanowane będą atrakcje w postaci: zamków dmuchanych, zabaw i gier z animatorami, konkursy z nagrodami, warsztaty ceramiczne, warsztaty plastyczne czy taneczne. Dzieci znajdą też dużo innych ciekawych stoisk z warsztatami jak np. zajęcia z programowania Lego. Ale to nie wszystko.  Podczas pikniku zorganizowany będzie również teatrzyk kukiełkowy. Nie zabraknie również atrakcji i warsztatów dla dorosłych! I to wszystko za darmo!

Celem projektu jest integracja mieszkańców całego Wrocławia wraz z mieszkańcami Ukrainy, którzy podczas wojny osiedlili się we Wrocławiu.

 

Atrakcje dla dzieci bezpłatne!!!

Wstęp wolny za okazaniem daru na rzecz bezdomnych zwierzaków z UKRAINY!

 

Chcesz wejść na festyn? Przynieść ze sobą cokolwiek, co może się przydać np.

– kama sucha,

– karma mokra,

– przekąski dla zwierzaków,

– worki na śmieci,

– środki czystości i dezynfekcyjne,

– papierowe ręczniki,

– plastikowe pudła do przechowywania,

– transportery,

– zabawki,

– koce,

– maty termiczne,

– podkłady,

– miseczki na jedzonko

– i wiele wiele innych rzeczy, które mogą się przydać.

 

Ogromne Podziękowania dla Spółdzielni Mieszkaniowej KOZANÓW IV, dzięki której festyn odbędzie się na placu zabaw obok Biblioteki i Wrocławskiego Klubu Anima.