Spektakl ZMIANA ŚWIATŁA

Wrocławski  Klub Anima zaprasza na  spektakl pt. „Zmiana światła” , który odbędzie się  7 listopada o godz. 19:00

 Zmiana światła to przeciętna historia o przeciętnej egzystencji i nieprzeciętnej potrzebie głębokiego doznania.

 „Wypowiadany tekst nie ma dla nikogo znaczenia, jest ważny tylko dla mnie. Jest demonstracją. Jest moim demo. Znam jego kontent i kontekst. Materialnie, namacalnie zapoznałem się ze scenografią i rekwizytami. Sensualnie, wszystkimi zmysłami. Znam konstrukcję i dekonstrukcję. Uderzam głową w mur i podejmuję walkę. A mimo to wyczuwam obecność autora. Autora od braku didaskaliów. Nie wiem, do czego prowadzi. Ani kim jest M.”

 

 

 Tekst i reżyseria: Bogusława Sztencel
 Występuje: Marcin Misiura
 Muzyka,scenografia i kostiumy: Bogusława Sztencel i Marcin Misiura
 Światło: Paweł Nowak
 Koordynator spektaklu: Grażyna Górka
 Czas trwania: 60 minut

 

Bogusława Sztencel : Jest aktorką, tłumaczką, pedagogiem. Ukończyła PWSFTviT w Łodzi. Wcześniej związana z teatrami w Jeleniej Górze, Łodzi i Wrocławiu, teraz pracuje jako wolny strzelec. Współpracowała m.in. z : Krystianem Lupą, Krystyną Meissner, Anną Augustynowicz, Jean-Marie Pradierem. W 2012 roku współreżyserowała z Łukaszem Kosem Naszą klasę Tadeusza Słobodzianka w PWST we Wrocławiu. Jest pedagogiem na Wydziale Aktorskim PWST we Wrocławiu i Wydziale Wokalnym AM we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty teatralne, głównie w Szwecji. Zmiana światła jest jej pierwszym tekstem dramatycznym.

Marcin Misiura : W 2010 roku skończył studia na Wydziale Aktorskim PWST we Wrocławiu. Wcześniej zadebiutował w 2002 roku w spektaklu Od dziś będziemy dobrzy na podstawie tekstu Pawła Sali w reżyserii Łukasza Kosa w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Po studiach związany z Teatrem Nowym w Łodzi. Współpracuje z Lubuskim Teatrem w Zielonej Górze, Wrocławskim Teatrem Współczesnym oraz Instytutem Grotowskiego, gdzie występuje w Mauzerze według Heinera Müllera w reżyserii Theodorosa Terzopoulosa.

 

Bilety:

– 10 zł w przedsprzedaży,

– 12 zł w dniu koncertu

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

Dostępne na :

www.klubanima.pl ,

– www.facebook.pl/WrocławskiKlubAnima ,

www.ebilet.pl

– oraz salonach EMPIK