Spektakl Titelitury – 24.03.2019r.

 

Wrocławski Klub Anima  zaprasza na spektakl wg baśni Braci Grimm pt. „Titelitury”, który odbędzie się 24 marca, o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia!

Bilety w cenie: 15zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 19/20 lutego.

Z kartą URBANCARD – 20% zniżki na bilety zakupione stacjonarnie!

O przedstawieniu:

 

„Titelitury” to historia, która opowiada o wydarzeniach poprzedzających te, przedstawione w „Roszpunce”. Dzieci poznają historię córki młynarza, która przez swojego ojca, niepoprawnego chwalipiętę, zostaje poddana ciężkiej próbie. Król każe jej uprząść ze słomy złoto. Jeżeli wykona zadanie zostanie królową. Z pomocą dziewczynie przychodzi skrzat Titelitury, jednak za przysługę dziewczyna będzie musiała drogo zapłacić. Na szczęście historia kończy się pozytywnie a Amelia, córka młynarza znajduje szczęcie u boku księcia.

 

To, czy obejrzeliście „Roszpunkę” nie ma znaczenia, mimo, że wątki obu powieści przeplatają się ze sobą, a wybory dokonywane przez bohaterów nie pozostają bez konsekwencji w kolejnych częściach.

Zespół przygotowujący spektakl zawsze dba o to aby scenografia, kostiumy, muzyka, światło, reżyseria oraz oprawa dźwiękowa i wizualna urzekały was swoją pełnią i smakiem. Scena jest tym, czym dla malarza płótno, którego żaden fragment nie może umknąć uwadze pędzla artysty. Absolutnie każdy utwór, jaki usłyszycie, został skomponowany na potrzeby przedstawienia. W ich nagrywanie zaangażowani są muzycy, instrumentaliści, chóry, akustycy oraz inżynierowie dźwięku. Dlatego nasi widzowie zawsze doświadczą brzmienia żywych instrumentów i tembru szlachetnych głosów, miast panoszącej się na potęgę, syntetycznej popeliny.