Spektakl „Cudaczek Wyśmiewaczek”

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na spektakl Teatru na Ostrowie pt. „Cudaczek Wyśmiewaczek”, który odbędzie się 4 lutego o godzinie 10.00 w siedzibie klubu.

„Cudaczek  Wyśmiewaczek” to zabawna współczesna opowieść o pokonywaniu własnych słabości. Inspiracją dla spektaklu jest kultowa książka Julii Duszyńskiej o tym samym tytule.  Bohaterka spektaklu – Zuzia, to dziewczynka która na wszystko się obraża. Dzieje się tak za namową małego skrzata, Cudaczka Wyśmiewaczka. Cudaczków na świecie jest wielu i są bardzo różni. Wyglądają też bardzo różnie. Najprościej można ich podzielić na mniej i bardziej złośliwych. Ci mniej złośliwi mają jedynie nosy jak baryłki, a ci najzłośliwsi szpiczaste uszy. Żywią się  złością, grymasami i obrażonymi minami dzieci.  Gdy zachowanie Zuzi staje się nieznośne, nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się niecodzienny  gość…

Spektakl  zachwyca kunsztem aktorskim, urokliwą scenografią i wielością form lalkarskich. Natomiast piękne piosenki i mądre przesłanie sprawią, że każdy pokocha tę opowieść.

Źródło:  www.teatrnaostrowie.pl

 

 

Bilety:

dzieci – 5zł

dorośli – 10zł

 

Bilety dostępne we Wrocławskim klubie Anima od 25 stycznia, zaś na www.ekobilet.pl od 23 stycznia od godziny 17.00

 

UWAGA: Z przyczyn organizacyjnych nie przewidujemy sprzedaży biletów w dniu przedstawienia!!!

 

 

Ilość miejsc ograniczona!!!