Pożądanie w cieniu pokrywki-Spektakl

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl pt. „Pożądanie w cieniu pokrywki”, który odbędzie się 28 maja 2017 roku o godz. 18.00. Wejście na spektakl będzie darmowe, ale za okazaniem zaproszenia, które będzie można wygrać podczas  kwietniowego i majowego Wieczorka Muzyczno-Tanecznego(wstęp wolny) oraz na innych konkursach organizowanych przez WK ANIMA na profilu Facebook’a.

 

Kilka słów o spektaklu:

Spektakl komediowy Jacka Getnera

Ten, Który Daje Szczęście zaprasza na spotkanie dwie panie. Ma dla nich rzecz absolutnie niezwykłą, wręcz niewiarygodną. Na Tę, Która Da Więcej czeka Cudowny Zestaw Garnków o wręcz kosmicznych właściwościach, wymarzonych i upragnionych przez kobiety. Rozpoczyna się licytacja, której wyniku nie sposób przewidzieć…

„Pożądanie w cieniu pokrywki” to sztuka o świecie iluzji, której wciąż ulegamy. Odpowiednio opakowany, sprzedaje nam nasze marzenia. Dajemy się na niego nabrać, bo bez względu na wszystko chcemy wierzyć, że to co nieosiągalne, jest na wyciągnięcie ręki.

„Nie odbierajcie telefonu, nie otwierajcie listów, nie klikajcie na maile. Za każdym z nich może kryć się…zaproszenie!

Pewnie z kawą i ciastkiem, a może i z prezentem gustownie opakowanym. Ani się obejrzycie, a staniecie się posiadaczem/posiadaczką kołdry utrzymującej stałą temperaturę ciała,oddychającej pościeli lub blaszki leczącej całe ciało w tym haluksy. Mogą to też być cudowne…garczki!

Koniecznie trzeba zobaczyć spektakl zanim przyjmiecie zaproszenie na promocyjne spotkanie. „

Stefan Brzozowski dyrektor Teatru na Ostrowie

Występują:  Daria Iwan, Magdalena Mielczyk, Paweł Janyst/Piotr Misztela oraz Ewelina Niewiadowska

Reż. Karolina Szczepanowska

www.teatrnaostrowie.pl