Półkolonie zimowe 2020

Biuro Turystyki PERFEKT i Wrocławski Klub ANIMA

zapraszają na fantastyczne półkolonie w czasie ferii zimowych.

 

Termin: 10.02-14.02.2020

AKADEMIA PLASTYCZNO-KREATYWNA

 

W programie:

Uczestnicy będą rozwijać kreatywne myślenie oraz zdolności manualne. Dowiedzą się, jak

w prosty sposób z ogólnodostępnych materiałów stworzyć zaskakujące rzeczy. Będą eksperymentować głównie na polu sztuk plastycznych. Zajmą się m. in. tworzeniem autoportretów i portretów, lalek cieniowych i teatru cieni, kolaży, grafik, japońskiej sztuki origami i ikebany oraz wielu innych. Turnus podzielony na dni tematyczne. Nie zabraknie również odrobiny teorii, każdego dnia przemycimy odrobinę wiedzy na temat historii sztuki .

Planowane jest wyjście do jednego z wrocławskich muzeów w poszukiwaniu inspiracji do tworzenia. Nie zabraknie zajęć integracyjnych!

 

Termin: 17.02-21.02.2020

AKADEMIA TEATRALNA

 

W programie:

Uczestnicy poznają świat teatru od kulis i na scenie.

Dzieci pod okiem zawodowych doświadczonych aktorów pracują nad stworzeniem własnych

krótkich form teatralnych, które w ostatnim dniu łączą się w pokaz-przedstawienie otwarte dla rodzin i przyjaciół. Dzieci uczą się w teorii i w praktyce tworzyć scenariusze, kostiumy oraz scenografię teatralną. Poznają podstawowe tajniki aktorstwa począwszy od przygotowania ciała do pracy na scenie oraz aparatu mowy, poprzez tworzenie i budowanie postaci scenicznej, kończąc na radzeniu sobie ze stresem przed publicznością i opanowaniem pamięciowym tesktu. To wszystko pozwala na to, że ostateczne dzieło jest od początku do końca wytworem ich wyobraźni, w której sami są aktorami. Turnus teatralny łączy w sobie elementy zarówno teatralne, jak i plastyczne. Planowane jest wyjście do jednego z wrocławskich teatrów na spektakl, lub na spotkanie z aktorami, lub na zwiedzanie teatru od kulis (ostateczna informacja zostanie podana pod koniec stycznia!).

 

Zajęcia na wszystkich turnusach z wyjątkiem Dolnośląskiego Wędrowniczka odbywają się we Wrocławskim Klubie Anima, ul. Pilczycka 47.

 

Cena regularna/turnus: 420,00zł

 

Dla stałych uczestników, czyli uczestników poprzednich półkolonii „jak zawsze kreatywnie”; dla rodzeństw; lub przy zapisie na więcej, niż jeden turnus: 400,00zł

 

Cena zawiera:

wyżywienie (obiad + woda), opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, realizację autorskiego programu, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, warsztaty tematyczne, opiekę nad dzieckiem w godzinach

7.30-16.00 (zajęcia warsztatowe odbywają się w godzinach 8.30-15.00 z przerwami)

 

Zgłoszenia i kontakt:

Tel. 605 544 766 e-mail: polkolonieanima@gmail.com

 

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!