„Po legendy tędy.” – spektakl dla dzieci +5

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Po legendy tędy” , który odbędzie się 12 maja o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia!

Bilety w cenie: 20zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

BILETY  kolekcjonerskie(papierowe) dostępne od 23 kwietnia 2019r.

Z kartą URBANCARD – 20% zniżki na bilety zakupione stacjonarnie!

 

 „Po legendy tędy” to zabawna historia Antka, dziewięcioletniego naczelnego łobuziaka z Wrocławia. Mimo płatania figli chłopakowi za każdym razem wszystko uchodzi na sucho, ze względu na jego niezwykły dar. Chłopiec świetnie posługuje się językiem, czyli… jest po prostu wygadany. Aż do pewnego dnia, kiedy zwraca mu uwagę dziwny turysta, który na dodatek uważa się za Patrona Wrocławia. Co wyjdzie ze spotkania tych dwojga?

Czyja głowa widnieje na herbie Wrocławia? Jakie są legendy związane z powstaniem tego miasta? I skąd tu tyle gołębi?! W poszukiwaniu odpowiedzi zapraszamy Cię na niezwykłą, teatralną wyprawę z okazji Święta Wrocławia, podczas której poznasz miejskie legendy oraz historyczne ciekawostki (i to wszystko siedząc w wygodnym, teatralnym fotelu). Wrocławski Klub Anima przedstawia spektakl edukacyjny nie tylko dla dzieci, ale również dla starszych mieszkańców Wrocławia oraz turystów. Zainspiruj się i poznaj Wrocław od innej strony! Spektakl przeznaczony jest dla całej rodziny. Zapraszamy!”

Produkcja: Wrocławski Klub Ania