Opera bez granic

Opera bez granicMajowy weekend operowy z Sonotrio 18-20 maja!

Założony we Wrocławiu międzynarodowy zespół operowy Sonotrio ponownie wystąpi we Wrocławiu. Po niezwykle ciepłym przyjęciu monograficznej Mozartiady tym razem artyści z Polski, Czech, Austrii i Szwajcarii zabiorą widzów w fascynującą podróż po magicznym świecie opery. Projekt galowy OPERA BEZ GRANIC znakomicie oddaje niepowtarzalny, europejski charakter grupy. Ukazuje muzykę operową bez granic geograficznych, chronologicznych, stylistycznych i wyrazowych, podróżowanie po rozmaitych kolorach, odcieniach, nastrojach i uczuciach. Radość i smutek, miłość i nienawiść, powaga i frywolna beztroska pisana dźwiękami nabiera specyficznego, niepowtarzalnego wyrazu. Sceny miłosne, romantyczny arlekin, morderstwo i zdrada, małżeńskie rozterki, spotkanie z baśniowymi damami, gondole i wschodnie ogrody – ujęte w jeden, niepowtarzalny wieczór operowy. Uczta dla zmysłów, balsam dla duszy!

Zapraszamy na koncerty premierowe do Wrocławskiego Klubu Anima (ul. Pilczycka 47), 18 i 20 maja o godz. 19.

 

Bilety w przedsprzedaży 25zł, w dniu koncertu 35zł , wejściówki (miejsca stojące) 20zł. Bilety do kupienia w siedzibie Klubu.

 

Śpiewacy Sonotrio ponownie przywołąją magię czasów galant. Wyjątkowy, monograficzny projekt Mozartiada tym razem zainauguruje Noc Muzeów 2012 w Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego. Zapraszamy na koncert do niepowtarzalnego, barokowego wnętrza Oratorium Marianum, pl. Uniwersytecki 1, w sobotę 19 maja o godz. 17.