NOWE ZAJĘCIA W KLUBIE ANIMA!
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-10 lat na zajęcia z PANTOMIMY!

 
Jak to jest nie używać słów, a jednak mówić? Nie wypowiadać tekstów, a jednak opowiadać całe historie? Wystarczy uruchomić ciało, dodać do tego trochę wyobraźni i…gotowe!
 
Zapraszamy na zajęcia z pantomimy, na których uczestnicy będą mogli spróbować swoich umiejętności i wykorzystać wyobraźnię!
 
Będziemy budować ścianę wyobrażonymi cegłami, przeciągnąć linę, której nie ma, pograć niewidzialną piłką, czy przedstawić się używając tylko i wyłącznie ruchu i ciała. Jeżeli nigdy jeszcze nie byłeś na zajęciach z pantomimy…to żaden problem! Na naszych zajęciach rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości zamienisz się w prawdziwego mima!
 
 
Zajęcia będą odbywały się od listopada, w środy, w godz. 17:30 – 18:30
Więcej informacji i zapisy: (71) 351-12-71
 
 
Prowadzenie zajęć – Magdalena Młynarczyk
 

Pedagog teatralny, animatorka kultury, instruktorka teatralna, reżyserka. Założycielka grupy „Teatrowo”. Współzałożycielka i wiceprezes Fundacji Pantomima. Założycielka i reżyserka dziecięcych grup teatralnych m.in.: „ Ram Pam Pam”, oraz pantomimicznej grupy studenckiej „Teatr Pod Kolumnami”.

Koordynatorka i pedagog różnorodnych projektów edukacyjnych i teatralnych. Absolwentka teatrologii i pomaturalnego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy – specjalizacja pantomima. Adeptka Studia Pantomimy we Wrocławskim Teatrze Pantomimy im. H.Tomaszewskiego. Obecnie: studentka III roku reżyserii Teatru Lalek w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego, filia we Wrocławiu.