Nauka gry na pianinie

Nauka gry na pianinie

Indywidualne lekcje gry na pianinie to dobry pomysł aby zacząć swoją przygodę z muzyką. Ten instrument rozwija wyobraźnię i słuch muzyczny dziecka, ukształtuje jego poczucie rytmu, dynamiki, tempa oraz usprawni koordynację obu rąk.

Na lekcje gry na pianinie zapraszamy dzieci już od 5 roku życia. Grę na pianinie można rozpocząć w każdym wieku, dlatego zapraszamy również osoby dorosłe i starsze.

Program nauczania gry na pianinie  zakłada szeroką interakcję i indywidualne podejście do każdego ucznia. Na zajęciach uczymy grać, zarówno metodą z nut, jak i ze słuchu. Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne oraz pomagamy w wyborze i kupnie instrumentu. Osoby zaawansowane uczymy improwizacji fortepianowej, opartej na akompaniamencie swobodnym i tonalnym. Przekazujemy również wiedzę z zakresu harmonii, teorii i  zasad muzyki.

Repertuar dostosowujemy do wieku, indywidualnych umiejętności i upodobań ucznia. Jesteśmy przychylnie nastawieni do wykonywania na lekcjach utworów zaproponowanych przez uczniów. Jednocześnie kładziemy nacisk na rozwój indywidualny, doskonalenie techniki oraz nabywanie biegłości w grze na instrumencie.

Zajęcia prowadzi Agata Graczyk

 

Zajęcia odbywają się w środy i piątki w godz. 14-20 (po uprzednim ustaleniu z nauczycielem)

Cena zajęć:

30 min – 50 zł

45 min – 60 zł

60 min – 70 zł

Zapisy:  71 351 12 71 / 71 351 12 70

 

Opłaty ryczałtowe za zajęcia należy wnosić przed rozpoczęciem pierwszych zajęć w danym miesiącu.

20% zniżki z URBANCARD Premium przy opłacie z góry za cały miesiąc

 

Deklaracje do pobrania poniżej:

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach Wrocławskiego Klubu Anima