Leśne przygody Tymoteusza – spektakl teatralny dla dzieci +3

 

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl teatralny dla dzieci „Leśne przygody Tymoteusza”, który odbędzie się 25lutego 2024r.  o godz. 11.00

Info o spektaklu:

„Leśne przygody Tymoteusza” to druga część perypetii ulubieńca dziecięcej widowni, wymyślonego przed laty przez Jana Wilkowskiego, sympatycznego misia – Tymoteusza.

Tym razem wybierzemy się z Tymkiem na grzybobranie do lasu, gdzie na naszego bohatera czeka wiele niespodzianek. Oczywiście w przedstawieniu nie może zabraknąć znanego już dzieciom chytrego lisa, tym razem w roli myśliwego. W odpowiednim momencie pojawi się również nieco staroświecki, ale jak zawsze opiekuńczy tato niedźwiedź. Teatralny serial autorstwa jednego z najznakomitszych polskich lalkarzy na stałe wszedł do repertuaru teatrów lalkowych ciesząc się od lat niesłabnącą popularnością. Literacka i teatralna atrakcyjność historii o Tymoteuszu, połączona z łagodną dawką dydaktyzmu, plastyka odpowiadająca dziecięcej wrażliwości powodują, że kolejna premiera Sceny Animacji na pewno spotka się z gorącym przyjęciem najmłodszej publiczności.

 

SPEKTAKL DLA DZIECI od 3 ROKU ŻYCIA!

 

CENA BILETÓW: 50zł

BILETY STACJONARNE DOSTĘPNE OD 8 STYCZNIA WE  WK ANIMA!

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Z kartą NaszWrocław zniżka 20% tylko przy zakupie biletów stacjonarnych!

 

Spektakl realizuje Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze im. Bogdana Nauki.

Zdjęcia ze spektaklu: