Kurnik kultury – spektakl dla dzieci 7.04.2018

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt.”Kurnik kultury” który odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku o godz. 9.30 i 11.15  przy ul. Pilczyckiej 47. Po każdym spektaklu odbędzie się krótka „lekcja” lalkarstwa,  podczas której aktorzy przedstawią dzieciom podstawowe techniki lalkarskie. 

CENA BILETÓW: 10zł

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 19 marca 2018r.

Teatr LALKA W TRASIE

Spektakl dla dzieci i dla dorosłych.
Spektakl o dzieciach i o dorosłych.
„Kurnik Kultury” to opowieść, w której afirmowane są takie wartości jak odwaga, miłość, przyjaźń, szczęście…

Przedstawienie mówiące o tym, że trzeba sięgnąć daleko w głąb siebie, żeby odnaleźć szczęście oraz o tym, że nie zawsze marzenia spełniają się tak jak byśmy chcieli. Spektakl ma cechy przedstawienia edukacyjnego, w którym dzieci uczą się, że „oaza szczęścia i spokoju” często kryje się tuż za rogiem. A o tym wszystkim opowiedzą Nam podczas swojej kurnikowej podróży dwie Kury: Pani Kura i Pan Kura.

Występują: Anna Olechnowicz-Lachowska i Kamil Lachowski 

Zapraszamy!

 

 

Kamil Lachowski, Anna Olechnowicz Lachowska poznali się w Szkole Teatralnej. Podczas studiów , jako aktorzy totalni grali wszystko co było do zagrania: drzwi, cylindry, czajniki elektryczne, dramaty zapałek, sceny tragedii antycznych w maskach antycznych: Antygonę, Kreona, komedię Woodego Allena w maskach współczesnych. Czas szkoły teatralnej uważają za cztery najpiękniejsze lata w życiu. Jednak miłość do lalek i siebie nawzajem nie skończyła się wraz z opuszczeniem szkolnych „złotych” murów. Wkrótce po tym pobrali się i zaczęli życiową przygodę. Anna rozpoczęła historię w Kabarecie Rewers, z którym po dzień dzisiejszy przemierza całą Polskę. Jest instruktorem teatralnym w Zielonogórskim Ośrodku Kultury gdzie tworzy wraz z grupą młodzieży przedstawienia teatralne nagradzane na festiwalach w Polsce. Współpracuje również z Teatrem Klinika Lalek. Kamil natomiast to wolny duch. Jego pasją są podróże, prywatne jak i zawodowe toteż jeszcze w czasach szkolnych związał się z wspomnianym wcześniej Teatrem Klinika Lalek gdzie do tej pory rozwija swoje zamiłowanie do lalek i podróży. Wraz z teatrem zwiedził już dziesiątki krajów występując na wielu festiwalach teatralnych m.in.: Austria, Niemcy, Włochy, Litwa, Ukraina czy Iran.