Kryształowa Królowa Śniegu – Spektakl dla dzieci 28.11.2021

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Kryształowa Królowa Śniegu”, który odbędzie się 28.11.2021r. o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.  

 

CENA BILETÓW: 30zł

-20% z kartą URBANCARD PREMIUM

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 9 listopada 2021r.

Ilość miejsc ograniczona!

 

Info:

Muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?

Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięk­nymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.