Konkurs dla młodych projektantów

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w I edycji dolnośląskiego konkursu dla młodych projektantów „Wiosna na Wybiegu”.   Udział w nim mogą wziąć  osoby w wieku od 16 do 26 lat, których pasją jest projektowanie i własna wizja artystyczna. Celem konkursu jest  umożliwienie młodym artystom zaprezentowania swoich projektów szerszej publiczności jak również  rozwijanie kreatywności  i wrażliwości młodych projektantów.  Do I edycji konkursu zakwalifikowani zostaną uczestnicy na podstawie wstępnej oceny jury na podstawie nadesłanych materiałów  o których mowa jest w regulaminie konkursu.  Jury w składzie : Mariola Turbiarz (Organizatorka i pomysłodawczyni ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody , który organizowany był 9 razy . Od lat zajmuje się organizacja pokazów mody , warsztatów dla kobiet oraz konkursów wyłaniających młode talenty , ale Jej prawdziwa pasją jest projektowanie odzieży damskiej oraz dodatków ),  Zuzanna Łobuś  ( absolwentka PLSP we Wrocławiu. Głównym nurtem pracy jest malarstwo i rysunek, ale także ilustracja książkowa, projektowanie graficzne, projektowanie mody. Obecnie przede wszystkim zajmuje się sztuką portretowania) oraz Adam Turbiarz (dyplomowany instruktor fryzjerstwa. Niejednokrotnie pracował przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Opracował autorski program nauczania fryzjerstwa dla osób dorosłych. Od 4 lat pracuje w Szwecji) , 4 maja wyłonią finalistów, którzy zaprezentują swoje kreację podczas finałowego pokazu mody 9 maja we Wrocławskim Klubie Anima.

 

Termin nadsyłania projektów:  29.04.2015
Wyłonienie finalistów:  04.05.2015
Finał (pokaz mody):  09.05.2015

 

Całość konkursu połączona będzie z bezpłatnymi warsztatami dla wszystkich zainteresowanych Pań,  pokazem fryzjerskim oraz finałowym pokazem mody Marioli Turbiarz oraz  Doroty Wojtasiewicz.

W programie znajdziemy m.in. wykłady na temat stylizacji i sztuki ubierania się,  wizażu czy pielęgnacji włosów, a także wiele stanowisk z kosmetykami, biżuterią czy odzieżą. Nie zabraknie również porad trenerów osobistych, by zadbać o  swoją zdrową sylwetkę. Uczestniczki będą miały możliwość udziału w indywidualnych poradach stylistów, wizażystów i fryzjerów, a na sam koniec otrzymają od organizatora zdjęcia przed i po metamorfozie. 

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej:

Regulamin

 

UWAGA!!!

Termin zgłoszeń przedłużony do 1 maja 2015!