Koncert Wojtka Pilichowskiego

 Wrocławski Klub Anima zaprasza miłośników jazzu na koncert projektu  „Pilichowski Jazz  Trio” który odbędzie się 17 kwietnia o godz. 18.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Pilichowski Jazz Trio tworzą :

Wojtek Pilichowski basista, kompozytor i producent. Pierwszy solo album nagrał w 1994 roku. Od tego czasu wydał 14 solowych albumów. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 płyt. W Polsce został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami. W sumie 16 razy uznano go za najlepszego Polskiego basistę.Wojtek jest liderem dwóch własnych projektów: Pilichowski Band i Pilichowski Trio. Jest autorem 2 podręczników nauki gry na gitarze basowej oraz jednej szkoły dvd. W 2015 roku ukazał się album Electro Step, który jest rewolucyjnym połączeniem Fusion Jazz z muzyką Electro. Wiele z kompozycji Wojtka jest wykonywana przez muzyków na całym świecie.

Michał Trzpioła –  gitarzysta wszechstronny, umiejętnie poruszający się w różnych stylach muzycznych. Laureat I miejsca w organizowanym przez Mietka Jureckiego konkursie na najlepsze solo – Solo Życia 2013. Uczestnik wielu projektów i wydarzeń muzycznych.

Tomasz Machański – W wieku 5 lat otrzymał swój pierwszy zestaw perkusyjny i odtąd nieprzerwanie zgłębia sztukę perkusyjną. Muzyka jest jego pasją i miłością życia, co przekłada się na ogromne oddanie tej sztuce. Współpracował z wieloma projektami muzycznymi (m.in. The Virus, Equilibrium/ Mism X, God’s Property, Kasia „Puma” Piasecka & Soul Hunters Gospel Choir, Kosmo, Patrycja Zarychta), z których każdy bazował na innej stylistyce – to umożliwiło poznanie wielu gatunków muzycznych i rozwijanie uniwersalności muzycznej. Tomek gra również na instrumentach klawiszowych. W 2011 roku Tomek nagrał bębny na płycie swojej mamy – Renaty Danel.

 

 

Bilety dostępne na :

www.klubanima.pl ,

– www.facebook.pl/WrocławskiKlubAnima ,

www.ebilet.pl

– oraz salonach EMPIK