Koncert LARI LU 24.10.2015

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza na koncert charyzmatycznej wokalistki Anny Józefiny Lubienieckiej, która komponuje od 2014 roku pod pseudonimem LARI LU.

LARI LU, to piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Była wokalistka zespołu Varius Manx oraz solistka w zespole Piotra Rubika. Finalistka programu „Szansa na sukces” z zespołem WILKI, która piosenką  „Eli lama Sabachtani” wygrała program jak i konkurs Debiutów KRAJOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ W OPOLU.

Lari Lu jest muzycznym samoukiem o rzadkim talencie, charyzmatyczną wokalistką o natychmiast rozpoznawalnym głosie i oryginalnej muzycznej frazie, a także autorką poruszających tekstów w języku polskim. Choć ma 27 lat, śpiewała już w wielu rozmaitych projektach, zdobywając doświadczenie i doskonaląc swoje umiejętności. Któregoś dnia zamknęła ten rozdział i zamieszkała z dała od miasta, na skraju lasu, by skupić się na komponowaniu, pisaniu i szukaniu własnych środków wyrazu.

Efektem jest niezwykła płyta zatytułowana „11”. Promuje ją singiel „Nad ziemią”, do którego klip nakręcił duet PSYCHOKINO. Brzmieniowo album Lari Lu jest ciekawym połączeniem nowoczesnej elektronikiz perkusją i rzadkimi instrumentami akustycznymi, jak dulcimer, sitar, czy viola da gamba.

Oryginalne aranżacje wraz z ekspresyjnymi aranżacjami wokalnymi nieco wymykają się tradycyjnym kategoriom muzycznym indie czy electro pop.

 

 

 

Bilety:

– 20 zł w przedsprzedaży,

– 25 zł w dniu koncertu

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

Dostępne na :

www.klubanima.pl ,

– www.facebook.pl/WrocławskiKlubAnima ,

www.ebilet.pl

– oraz salonach EMPIK