Koncert L.U.C + Buka

Już 15 marca Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na koncert  L.U.C oraz Buki, który jest poprzedzony I Przeglądem „RYMwRYM”, który odbędzie się 14 marca w siedzibie organizatora.

Łukasz L.U.C Rostkowski – polski raper, beatbokser  oraz producent muzyczny. Mimo, że chciał zostać prawnikiem,  oddał się całkowicie swojej pasji, którą jest sztuka.  Wielokrotny zdobywca prestiżowych nagród kulturalnych tj.  Paszport Polityki, Yach, Fryderyki czy Mateusze Trójki.  W roku 2006 rozpoczął karierę solową i nagrał 12 albumów. Muzykę tworzy na pograniczu  Nu Jazzu, Hip-hopu , elektroniki czy klasyki. Współpracował z wybitnymi instrumentalistami i wokalistami m.in. z U. Dudziak,  Z. Rybczyńskim, M.Urbaniakiem czy L.Możdżerem. Zorganizował festiwal promujący wartość języka „Rymoliryktando”. , który odbywa się co roku we Wrocławiu i zyskuje z roku na rok coraz większą popularność i zainteresowanie.  Na 11-lecie kariery solowej została wydana antologia „Przekrój”, która ukazała się jako CD + DVD oraz płyta winylowa.

 

 

– BUKA ( Mateusz Daniecki)  – raper, który na swoim koncie ma ponad 10 wydanych krążków. Już we wczesnym dzieciństwie zaczął z kolegami zakładać pierwsze zespoły, natomiast pierwsze teksty zaczął tworzyć około roku 2003.  Przez najbliższe trzy lata  tworzył indywidualnie, nagrywając nielegalną płytę pt. „Krukologika. W 2006 roku poznaje Skora z którym jednorazowa na początku współpraca przemieniła się w dłuższą współpracę, czego efektem były narodziny grupy SumaStyli, do której oprócz Buki i Skora dołączył również Mati.  Ich wspólna płyta „Artefakty” powstała na odległość, a w międzyczasie Buka nagrywał swoją drugą solową płytę „Stylimilion.  Sumastyli wspólnie wydali kolejny album i ich drogi rozeszły się na krótki moment, w którym Buka nagrał swoją trzecią solową płytę, po czym powrócił do współpracy z Sumąstyli, czego efektem  była kolejna płyta. W 2010 roku nastąpił przełom w karierze Buki i rozpoczął on współpracę z Rahimem, czego efektem było wydanie kolejnego albumu, wielu koncertów i rosnącej rzeszy fanów. W 2014 roku płyta „Wspaniały widok na nic interesującego” osiągnęła status złotej płyty

 

Bilety:

– 25 zł w przedsprzedaży,

– 30 zł w dniu koncertu

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Dostępne na :

–  www.klubanima.pl  ,

–  www.facebook.pl/WrocławskiKlubAnima  ,

–  www.ebilet.p l

– oraz salonach EMPIK