Koncert Kasi Moś – zmiana daty!

W związku z kolejnym lockdownem w Polsce jesteśmy zmuszeni po raz kolejny przełożyć koncert Kasi Moś, który miał się odbyć 10 kwietnia.

O kolejnym terminie poinformujemy wkrótce!

Wszystkie bilety zakupione na koncert Kasi Moś, który miał się odbyć pierwotnie 18 kwietnia 2020r, a po zmianie daty 24 października zachowują swoją ważność!

Kasia Moś zaprasza w muzyczną podróż w której wokalistka zaprezentuje swój dorobek artystyczny. Utwory z płyty „Inspination” (z 2015 roku) oraz nowe kompozycje zapowiadające kolejny album, który będzie miał swoją premierę w 2020 roku. Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Addiction”, „Experience”, „Zatracam się”, czy „Dziś nie ma takiej wiosny”. Nie zabraknie oczywiście utworu „Flashlight”, który podbił serca polskiego jury decydującego o wyborze polskiego reprezentanta na Eurowizję i miliony fanów tego konkursu, podziwiających występ Kasi w Kijowie.

CENA BILETÓW: 50zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima.  Ilość miejsc ograniczona!

Z KARTĄ URBANCARD 20% zniżki na bilety zakupione w siedzibie WK ANIMA.

WAŻNE: Wszystkie bilety zakupione na koncert Kasi Moś, który miał się odbyć 18 kwietnia 2020r zachowują swoją ważność!

Kilka słów o wokalistce:

Kasia Moś, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017r.)Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg. Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Brała udział w takich festiwalach jak: Spring Break, Top Trendy, Woodstock czy Festiwal w Opolu.  W 2015 roku wydała swój debiutancki album „Inspination”. Wokalistka ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów. Obecnie Artystka pracuje nad swoim drugi albumem.

Skład zespołu:

Kasia Moś (wokal)

Mateusz Moś (skrzypce / wokal)

Mateusz Kołakowski (instrumenty klawiszowe)

Maciej Magnuski (bas / moog)

Tomasz Mądzielewski  (perkusja)

http://www.youtube.com/watch?v=vlU4YifjmHA

http://www.youtube.com/watch?v=AZx646Tjo-Q

http://www.youtube.com/watch?v=wneG464JRHE