Koncert: John Porter SOLO

Wrocławski klub Anima zaprasza na niezwykły koncert Johna Portera SOLO, który odbędzie się 20 października 2018 roku o godz. 20.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

Bilety w cenie 40zł

20% zniżki z kartą URBANCARD na bilety zakupione w Klubie Anima!

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

 Bilety kolekcjonerskie dostępne w kasie WK Anima dostępne od 1 października 2018r.

 

Kilka słów o artyście:

John Porter: W 1977 roku John Porter był członkiem pierwszej mutacji Maanamu – Maanam Elektryczny Prysznic. Po dwóch latach założył Porter Band. Zespół zadebiutował podczas Muzycznego Campingu w Lubaniu w lipcu 1979. Jeszcze w tym samym roku zarejestrował płytę „Helicopters”, która ukazała się w 1980 roku. Cała płyta zaśpiewana została po angielsku.
W 1982 roku ukazała się koncertowa płyta „Mobilization”, niestety zespół już wówczas nie istniał, gdyż rozpadł się wraz z wprowadzeniem w Polsce stanu wojennego.
Kolejnych latach John Porter nagrywał solo – w ciągu 10 lat ukazało się 6 płyt artysty. W 1991 roku, pod szyldem Mirror, artysta nagrał album „Right Time”.
W roku 2003 John Porter wraz z Anitą Lipnicką nagrał album „Nieprzyzwoite piosenki”, a dwa lata później kolejny – „Inside Story”. Ten drugi uzupełnił w tym samym roku kolekcja plus demowki albumem „Other stories”.
W lutym 2008 roku ukazał się trzecia i jak dotąd ostatnia płyta duetu „Goodbye”.

 

VIDEO:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IfmrAqV0n5Q

https://www.youtube.com/watch?v=d4XERWVG0d8

https://www.youtube.com/watch?v=8ASS7HjN7MI