KONCERT „Blues & Jazz”

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza na podwójny koncert z cyklu „Blues & Jazz” podczas którego wystąpią „Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa” oraz „Dominika Muzykant Projekt”.  Koncerty obu zespołów odbędą się 14 listopada o godz. 19.00.

Nocna Zmiana Bluesa to już klasyka! Dwadzieścia wydanych płyt, nagrania z amerykańskimi gwiazdami bluesa jak m.in. Charlie Musselwhite czy Louisiana Red, koncerty supportujace gwiazdy bluesa światowego formatu: B.B.King czy Blues Brothers). Kilka tysięcy koncertów w Polsce i praktycznie w całej Europie, także w USA, a nawet w Zimbabwe!

 

Na koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa składają się najbardziej znane utwory oraz te z najnowszej płyty. Dlatego na koncercie nie zabraknie takich numerów jak Szósta zero dwie, Nieznajomy przyjaciel, Ciężki dzień, Blues mieszka w Polsce, John Lee Hooker, Chory na bluesa  i wielu innych.

Nocna Zmiana Bluesa ma już trzydzieści lat. Jej koncerty to wspaniałe przeżycie, duża dawka energii, radości ale też refleksji, to połączenie tych wieloletnich doświadczeń z młodzieńczą energią, którą muzykom i słuchaczom daje blues!!!

 

Skład zespołu:

– Sławek Wierzcholski: śpiew, harmonijka ustna

– Marek Dąbrowski: gitara akustyczna

– Witold Jąkalski: gitara slide

– Piotr Dąbrowski: akustyczna gitara basowa, śpiew

– Grzegorz Minicz : perkusja

 

DOMINIKA MUZYKANT PROJEKT –  to powstałe w ubiegłym roku przedsięwzięcie składające się z muzyków współpracujących ze sobą na co dzień. Wokal, piano, kontrabas i perkusja zostały niedawno poszerzone o bardziej elektroniczne brzmienia. Są to młodzi ludzie, studenci i absolwenci akademii muzycznej, aktywnie koncertujący w różnych składach na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju. W ich repertuarze znajdują się własne aranżacje standardów jazzowych, starych polskich piosenek, kilka przebojów z dawnych lat. Obecnie skład pracuje nad autorskim repertuarem.

 

Bilety:

– 20 zł w przedsprzedaży,

– 25 zł w dniu koncertu

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

Dostępne na :

www.klubanima.pl ,

– www.facebook.pl/WrocławskiKlubAnima ,

www.ebilet.pl

– oraz salonach EMPIK