Kasia Kowalska – koncert WYPRZEDANY!

Wrocławski Klub Anima zaprasza na akustyczny koncert Kasi Kowalskiej w ramach trasy „Aya Tour”, który odbędzie się 10 marca 2019 roku o godz. 19.00

Podczas koncertu usłyszymy przeboje z 25-letniej działalności wokalistki, jak i przeboje z najnowszej płyty „Aya”.

Bilety w cenie: 60zł

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

Bilety kolekcjonerskie (papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 19 lutego we Wrocławskim Klubie Anima.

Z kartą URBANCARD – 20% zniżki na bilety zakupione stacjonarnie!

 

 

Kila słów o Kasi Kowalskiej:

Pierwszy debiutancki album Kasi pt. „GEMINI” ukazał się 12 września 1994 roku. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez świat muzyczny i znalazła wierną rzeszę nabywców, uzyskując w krótkim czasie status złotej, a następnie platynowej płyty (ponad 300 tys. sprzedanych egzemplarzy)!

W lipcu 1995 r. Kasia zaśpiewała podczas zarejestrowanego na płytach i kasetach koncertu pamięci R. Riedla „List Do R. Na 12 Głosów” (Modlitwa III – Pozwól mi oraz Kim jestem – jestem sobie).

I następne nagrody, m.in. Fryderyk ’95 w kategorii Piosenka roku – A to co mam…; pierwsze miejsce Plebiscytu TOP ’95 (Wokalistka roku i Przebój roku); Wokalistka roku ’95 od magazynu „Brum”; drugie miejsce w tej kategorii od magazynu „Tylko rock”, oraz dwa Złote Mikrofony „Popcornu” i Brązowy Otto od magazynu „Bravo”.

 

Kolejny krążek Kasi pt. „CZEKAJĄC NA…” miał premierę już w niecały rok po poprzednim, a dokładniej 30 września 1996 roku.

8 listopada 1999 roku ukazała się specjalna, dwupłytowa wersja „Pełnej Obaw„, dodatkowo wzbogacona pięcioma utworami, które do tej pory w większości wydano jedynie na singlach: To co może przyjść, A to co mam…, Straciłam swój rozsądek, Chcę znać swój grzech i Ave Maria.

 

13 listopada 2000 roku, po dwóch latach przerwy, Kasia powróciła w wielkim stylu ze swą piątą już płytą zatytułowaną „5„. 21 grudnia „Piątka” osiągnęła status złotej płyty!

Płyta „ANTIDOTUM„, będąca już szóstą na Kasi koncie, wydana również przez Universal Music Polska, swoją premierę miała 14 października 2002 roku. Składa się na nią 12 utworów oraz prezentacja multimedialna zawierająca m.in. teledyski do piosenek Bezpowrotnie i Antidotum. Krążek ten już następnego miesiąca (21 listopada 2002 roku) zdobył miano złotej płyty za 35 tys. sprzedanych egzemplarzy!

Rok 2004 był rokiem szczególnym, minęło bowiem dokładnie 10 lat od wydania przez Artystkę pierwszej płyty. Ona, jak sama mówi, zatoczyła przez ten czas pewne koło, wracając swym wizerunkiem do czasów Gemini, a stylem płyty do swych muzycznych korzeni, choć teraz – już bogatsza o 10 lat kolejnych doświadczeń.

13 września 2004 roku ukazał się oczekiwany przez wszystkich album pt. „SAMOTNA W WIELKIM MIEŚCIE„. Zawiera 12 utworów + jeden dodatkowy, ukryty na samym końcu, będący specjalnym „bonusem” dla wszystkich fanów.

 

11 czerwca 2005 roku, w opolskim Amfiteatrze, Kasia odebrała kolejną już w swojej karierze „Superjedynkę” w kategorii Płyta Rock za płytę „Samotna w wielkim mieście”

W październiku 2009 r. ukazała się kolejna odsłona „Antepenultimate”, m.in. z nowym utworem pt. Twój czas.

 

7 listopada 2010r., w studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce odbył się niezwykły koncert. Kasia podjęła się opracowania piosenek Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Te autorskie, bardzo osobiste interpretacje utworów są swego rodzaju osobistym hołdem dla Grzegorza, który był przez Kasię niezwykle cenionym Artystą i producentem jej debiutanckiej płyty.

 

24 czerwca 2016 r. swoją premierę miał teledysk do piosenki Aya, singla zapowiadającego nową płytę, której premiera miała  miejsce 22 czerwca 2018.