Jeszcze wiruje Twoja płyta, lata 50-te i 60-te

 

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta lata 50-60” . Celem konkursu jest popularyzacja piosenek z lat 50-tych i 60-tych, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych młodych talentów.
Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoriach wiekowych. Ich zmagania będzie oceniało profesjonalne jury w składzie:
– Agata Skowrońska-Kartvelishili – polska aktorka teatralna i filmowa znana z wielu ról teatralnych i filmowych. Laureatka Brązowej Iglicy 2003.
– Dominka Muzykant – dyplomowana pianistka, wokalistka jazzowa. Współpracowała z wieloma muzykami w różnych projektach. Bierze udział w wielu festiwalach i warsztatach muzycznych prowadzonych przez np. Kenny Garretta, Kubę Badacha czy Lorę Szafran.

– Maciej Mazurek – Zawodowy muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym. Gitarzysta sesyjny wykonujący różne style muzyczne (muzyka rozrywkowa, jazz, blues, fusion). Na koncie ma współpracę m.in. z Orkiestrą Tomasza Szymusia (Taniec Gwiazdami), z Orkiestrą Adama Sztaby (festiwal Top Trendy), L.U.C-em., Krzysztofem Kiljańskim. Współpracuje również z teatrami muzycznymi – Teatr Capitol we Wrocławiu, Teatr Bogusławskiego w Kaliszu.

Terminy konkursu:
– zgłoszenia do 29 listopada 2015
– kwalifikacje 1 grudnia 2015
– konkurs 4 grudnia 2015 godz. 10.00

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń spełniających wymogi regulaminu.

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne poniżej:

Regulamin oraz karta zgłoszenia