Jeszcze wiruje Twoja płyta- KONKURS

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VIII edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta”. Tym razem uczestnicy zmierzą się z piosenkami wykonywanymi przez  Annę Jantar i Zbigniewa Wodeckiego . Celem konkursu jest popularyzacja piosenek legend polskiej muzyki, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych młodych talentów.
Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoriach wiekowych. Ich zmagania będzie oceniało profesjonalne jury w składzie:

Katarzyna Mirowska – wokalistka i nauczycielka śpiewu. Współpracowała z wrocławskimi formacjami The Crackers Band i The Sound Office, z trio RGG oraz z Big-Bandem A.Mazura. Prowadzi ożywioną działalność koncertową w kraju i za granicą, wystąpiła m.in. na Jazzfest Brno, Hildener Jazztage, Muse Festiwal w Selzee, Jazz Bez we Lwowie, 33 Miedzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, Wrocławskim Festiwalu Jazzowym, Jazzie nad Odrą, Old Jazz Meeting, na festiwalach jazzowych w Pradze, Koblenz i Gladbeck. Na stałe związana z Teatrem Muzycznym Capitol, współpracowała z wrocławskim Teatrem Współczesnym oraz PWST w Krakowie.

Melika – wrocławska wokalistka, poruszająca się w wielu nurtach elektroniki. W 2016 roku wydała debiutancki album „Tales Part One”, stworzony we współpracy z Pawłem Rychertem i Marcinem Rakiem. Do tej pory supportowała m.in. Rebekę, Bovskę, zagrała na jednej z odsłon Sofar Sounds Wrocław, Balkonach TV oraz festiwalach: Songwriter Łódź Festiwal czy Moico Enjoy Music – na którym zdobyła nagrodę główną – „Muzyczne odkrycie 2016”.

Justyna Różewicz-Suszczyńska – wokalistka, kompozytorka i trener wokalny.
Wiceprezes Fundacji Volto Amore i założycielka Studia Aktywności „To lubię!”.
Poza działalnością edukacyjną uczestniczy w koncertach i oratoriach m.in. Oratorium „Carmina Caritatis” autorstwa Romana Kołakowskiego i Stefana Gąsieńca, a także Oratorium „Pater” autorstwa Michała Musiała, Mikołaja Kotyczki Ireneusza Gajdosza. W 2014 r. brała udział w projekcie Anny Serafińskiej „Letnie gorące ulice” wystawionym na scenie warszawskiego Teatru Syrena. Jej autorski koncert „Będę śpiewał Tobie Mocy moja” poświęcony wierze, nadziei i miłości miał premierę podczas tegorocznego Festiwalu „Polonia Cantans” 31 lipca. Jest finalistką XII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego  oraz laureatką Nagrody Fanklubu „Republika Marzeń”. Ponadto zaangażowana w projekt muzyczny: Justyna Różewicz & Amazing Band

 

 

 

Zgłoszenia                            12.11.2017 r.

Lista zakwalifikowanych        14.11.2017 r.

Konkurs                               18.11.2017 r.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ