Jeszcze wiruje Twoja płyta – KONKURS

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VII edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta lata 70-80” . Celem konkursu jest popularyzacja piosenek z lat 70-tych i 80-tych, które po dziś dzień oczarowują walorami artystycznymi, a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych młodych talentów.
Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoriach wiekowych. Ich zmagania będzie oceniało profesjonalne jury w składzie:

Natalia Lubrano – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, związana z wrocławską sceną muzyczną. Szerszej publiczności znana z V edycji programu The Voice of Poland w grupie Tomsona i Barona z zespołu Afromental, gdzie dotarła do półfinału, oraz programu Must Be The Music, gdzie wywalczyła sobie finał u boku zespołu The Lions. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu oraz prywatną szkołę jazzu „Jazz a Tours” we Francji. W 2012 roku wystąpiła m.in. na 49 Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu. Laureatka 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła nagrodę publiczności oraz nagrodę̨ jury za walory wokalne.( źródło: www.ipmusicmanagement.pl)

Daniel Grupa – od 2010 roku na stałe współpracuje z Anną Wyszkoni jako pianista w jej zespole, a także w projekcie muzycznym poświęconym twórczości Marka Jackowskiego. Jest również producentem muzycznym i kompozytorem. Skomponował muzykę m. in do nagrodzonego podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych (2004 r.) w Gdyni, filmu pt. „Dzień w którym umrę” (reż. G. Lipiec) oraz „Zagubieni w celuloidzie” (reż. W. Sikora). Aktualnie pracuje nad muzyką do filmu „Dark side of human” (reż. D. Latour) i sztuki teatralnej na podstawie prozy Fernándeza. (źródło: www.danielgrupa.pl)

Paulina Lenda – Wokalistka i autorka tekstów. Znana za sprawą głębokiej barwy swojego niskiego głosu. Muzycznie w projektach solowych bardzo dużo czerpie z akustyki i muzyki folkowej (wśród Jej największych inspiracji podaje takich artystów, jak: Damien Rice, Susie Suh, Alanis Morissette, Ray LaMontagne, Noah Gundersen, Patti Smith, natomiast za niedościgniony wzór – Janis Joplin, dzięki której zakochała się w psychodelicznej muzyce/sztuce lat 70.). W 2008 r. została odkryta dzięki programowi „Mam Talent”. W pierwszej polskiej edycji tego telewizyjnego show pojawiła się na scenie z coverem piosenki „Ready for love” z repertuaru India Arie. Ten szokujący występ tak dojrzałej 15. latki w telewizyjnym show pozwolił Jej na zderzenie się z muzycznym rynkiem w Polsce. 24.04.2014r. odbyła się premiera Jej debiutanckiej płyty „WOLF GIRL”.( źródło: www.ipmusicmanagement.pl)

Terminy konkursu:
– zgłoszenia 18.11.2016
– kwalifikacje 21.11.2016
– konkurs 26.11.2016

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia