Jeszcze wiruje Twoja płyta – konkurs

­­Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w VI edycji Konkursu Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta – Na europejską nutę ” . Celem konkursu jest popularyzacja dorobku muzycznego twórców europejskich ( kompozytorów, autorów tekstu, wykonawców) a także rozwijanie umiejętności sceniczno-wokalnych dzieci i młodzieży.

Konkurs skierowany jest do solistów w trzech kategoria wiekowych, a ich zmagania będzie oceniało profesjonalne jury w składzie:

Justyna Różewicz-Suszczyńska jest absolwentką Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na wydziale wokalnym. Brała udział w projekcie Anny Serafińskiej „Letnie gorące ulice” wystawionym na deskach warszawskiego Teatru Syrena.  Uczestniczy w koncertach i oratoriach m.in. Oratorium „Carmina Caritatis” autorstwa Romana Kołakowskiego i Stefana Gąsieńca, a także Oratorium „Pater” autorstwa Michała Musiała, Mikołaja Kotyczki i Ireneusza Gajdosza. Prowadzi warsztaty wokalne m.in. podczas 3 Festiwalu Artystycznych Poszukiwań „Przystań” w Górznie. Ponadto jest zaangażowana w projekty muzyczne: Justyna Różewicz Quintet, Skyline trio i Just duet.

Katarzyna Mirowska – absolwentka wydziału Teorii Muzyki wrocławskiej Akademii Muzycznej, studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Umiejętności wokalne doskonaliła m.in. pod okiem L. Pospieszalskiej, A. Serafińskiej, E. Zapendowskiej, E. Urygi, I. Lewandowskiej, N. Isaacs, R. Guitard. Brała udział w licznych warsztatach muzycznych. Oprócz czynnego śpiewania prowadzi działalność pedagogiczną. Jest nauczycielem śpiewu certyfikującym się w coraz bardziej znanej w Polsce metodzie Speech Level Singing S.Riggsa. Zajmuje się wokalnym przygotowaniem aktorów do spektakli. Na stałe związana jest z Teatrem Muzycznym Capitol, współpracowała z wrocławskim Teatrem Współczesnym oraz Państwową Wyższą Szkołą Teatralną w Krakowie.

Radosław Kot – wszechstronny wokalista, aktor, instrumentalista, kompozytor, autor tekstów i producent muzyczny, trener emisji głosu i sztuki wystąpień publicznych. Jest absolwentem Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jako wokalista i aktor współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Muzycznym w Gliwicach, a także z Teatrem Współczesnym i Teatrem Małym we Wrocławiu. Od wielu lat, z powodzeniem prowadzi działalność jako trener emisji głosu (Laboratorium Śpiewu i Mowy, Wrocławska Szkoła Mówców).

 

Terminy konkursu:

– zgłoszenia do 13 maja 2016

– kwalifikacje 17 maja 2016

– konkurs 20 maja 2016 godz. 10.00

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne poniżej:

Regulamin