JBL Street Dance Challenge- FINAŁ

Finał drugiej edycji konkursu dla tancerzy street dance – „JBL Street Dance Challenge” – odbędzie się w sobotę, 21 września, o godzinie 13.00. Do wygrania są wartościowe nagrody, a walka zapowiada się zacięta!

 

Jeśli interesujesz się tańcem i chciałbyś na żywo obejrzeć pojedynki ósemki najlepszych tancerzy, którzy dostali się do finału zawodów JBL Street Dance Challenge, to jest ku temu wyjątkowa okazja! Już w sobotę, 21 września, o godzinie 13.00 we Wrocławskim Klubie Anima odbędzie się finał konkursu JBL Street Dance Challenge. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W decydujących bitwach 1 vs 1 zmierzą się ze sobą: Nicole Hoff, Hubert Józwiak, Michał Kochanowski, Mateusz Kuźniak, Dominika Kyciak, Kacper Sierżyński, Stanisław Szkoda i Mateusz Witczak. Zwycięstwo uczestnika Turnieju odbywać się będzie poprzez uzyskanie przewagi głosów sędziowskich. Zapowiadają się niezwykłe emocje, a zwycięzca może być tylko jeden! Sędziami tegorocznego finału są: Maciej „Gleba” Florek, Jessica Ali oraz Jacek Skoczeń SkoQ. Do wygrania są wartościowe nagrody: bezprzewodowy głośnik imprezowy JBL Partybox 300 oraz nagrody pieniężne (1000 zł i 500 zł).

Dodatkowo dla części zaangażowanych widzów przewidziane są niespodzianki!

JBL to amerykańska marka produkująca sprzęt audio, która powstała w 1946 roku. Nazwa JBL nawiązuje do pierwszych liter nazwiska jej założyciela Jamesa Bullough Lansinga, który udźwiękowił pierwszy film w historii kina. Kolumny JBL grają dzisiaj w większości kin na całym świecie, w tym w Dolby Theatre, w którym odbywa się coroczna gala oscarowa. JBL nagłośnił olimpiady w Pekinie w 2008 i w Londynie w 2012 oraz stadiony na Euro 2012 w Polsce. Kolumny z Northridge słychać nie tylko na największych koncertach rockowych, ale też w najsłynniejszych salach operowych, m.in. w Kopenhadze, Wiedniu, Sydney i Szanghaju. Można je znaleźć w rozgłośniach radiowych, studiach nagraniowych i klubach muzycznych. JBL gra także u Bruce’a Springsteena, Stinga, Erica Claptona, członków The Who, The Rolling Stones, U2 czy Metalliki. Do grona wielbicieli tych głośników należeli także Elvis Presley, Beatlesi oraz Michael Jackson.

Produkty konsumenckie JBL obejmują sprzęt car audio, kina domowe, słuchawki, multimedia oraz luxury audio.

 

 

Kontakt:

Bożena Kozłowska bozena@jbl.com.pl

oraz

Magdalena Michulec magdalena@jbl.com.pl