IX Przegląd piosenki filmowej i musicalowej

Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w IX edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku. W  przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10-ciu osób)  od 13- go do 26-go roku życia. Każdy po wcześniejszym zgłoszeniu może spróbować swoich sił.

 

Finalistów w trzech kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

– John Porter: W 1977 roku John Porter był członkiem pierwszej mutacji Maanamu – Maanam Elektryczny Prysznic. Po dwóch latach założył Porter Band. Zespół zadebiutował podczas Muzycznego Campingu w Lubaniu w lipcu 1979. Jeszcze w tym samym roku zarejestrował płytę „Helicopters”, która ukazała się w 1980 roku. Cała płyta zaśpiewana została po angielsku.
W 1982 roku ukazała się koncertowa płyta „Mobilization”, niestety zespół już wówczas nie istniał, gdyż rozpadł się wraz z wprowadzeniem w Polsce stanu wojennego.
Kolejnych latach John Porter nagrywał solo – w ciągu 10 lat ukazało się 6 płyt artysty. W 1991 roku, pod szyldem Mirror, artysta nagrał album „Right Time”.
W roku 2003 John Porter wraz z Anitą Lipnicką nagrał album „Nieprzyzwoite piosenki”, a dwa lata później kolejny – „Inside Story”. Ten drugi uzupełnił w tym samym roku kolekcja plus demowki albumem „Other stories”.
W lutym 2008 roku ukazał się trzecia i jak dotąd ostatnia płyta duetu „Goodbye”.

 

Aldona Struzik: absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wroclawiu. Od roku 1991 jest zatrudniona na etacie w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Często jest członkiem jury w wielu konkursach recytatorskich.W roku 1997 Wydział Kultury Urzędu Wojewódzkiego przyznał jej Nagrodę Dla Młodego Aktora, natomiast za rolę Ekspedientki w „Leworęcznej kobiecie”P.Handke’go
w reż.M.Pęcikiewicz, otrzymała Nagrodę Za Najciekawszy Epizod Teatralny Roku 2002. Zagrała w wielu filmach fabularnych,teatrach tv, a także serialach telewizyjnych.

 

 – Justyna Krysiak- Górecka: Wokalistka zespołu N25, związana wiele lat z zespołem Vena Valley.  Na swoim koncie ma wydany album „Playground”, EP„Tanellis” oraz kilka składanek w tym “A Polish Tribute To The Sisters of Mercy” czy V/A “4Fun Tv 100 % Muzy”.  W sierpniu 2008 roku wokalistka  gościnnie wystąpiła na Festiwalu w Sopocie z takimi gwiazdami jak Thomas Anders (MODERN TALKING) oraz FORMACJĄ NIEŻYWYCH SCHABUFF.
Razem z zespołem  Vena Valley wygrała  konkursu „NOKIA STUDIO GARAŻ” oraz  wyróżnienie na festiwalu Grzegorza Ciechowskiego za wykonanie i nowy aranż piosenki „MAMONA”. 25 października 2018 roku ukaże się premiera singla nowego projektu w roli głównej z Justyną o tajemniczej nazwie „N25”.

 

 Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

 

Zgłoszenia:  14.10.2018r.

Lista zakwalifikowanych:   16.10.2018r.

Przegląd zakwalifikowanych:  19.10.2018r.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ