IV Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym

Wrocławski Klub Anima, to instytucja kulturalna  z wieloletnią tradycją i prestiżem. W jej murach od wielu lat kwitnie kulturalne i artystyczne życie miasta. Zadaniem klubu jest integracja wokół działań artystycznych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i drogami życiowymi.  

Tutaj również odbędą się kolejne już Mistrzostwa Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów, którego koordynatorem oraz sędzią głównym jest Alina Mikijaniec – reprezentantka kadry narodowej, wielokrotna Mistrzyni Polski Seniorów oraz Mistrzyni Europu w Tenisie Stołowym.

Celem turnieju jest przede wszystkim popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców Wrocławia i jednocześnie wyłonienie najlepszych zawodników.  Rozwijanie zainteresowań poprzez sport, a także aktywne spędzanie czasu wolnego.

 

Turniej adresowany jest do amatorów i składa się z poszczególnych kategorii:

I GRUPA –  od 6 do 14 lat (osobno: chłopcy, dziewczęta) turniej rozgrywany będzie od godz. 9.00 do 14.00,

 II GRUPA – OPEN od 15 do 99 lat ( osobno: chłopcy, dziewczęta) turniej rozgrywany będzie od godz. 15.00

Z każdej kategorii wiekowej i konkursowej zostaną wyłonione trzy pierwsze miejsca (I, II i III), które będą uhonorowane nagrodami. Nagrody zostaną wręczone podczas  finałowego turnieju, który odbędzie się w czerwcu 2015 roku we Wrocławskim Klubie Anima. Pierwsze kwalifikacje ruszają już 21 września 2014 roku. Następne odbędą się  12.X; 23.XI oraz 14.XII.2014 roku. Eliminacje na rok 2015 podane zostaną do 31.XII.2014 roku.

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego, zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju, a szczegółowe informacje, regulamin, oraz karta zgłoszenia dostępne są poniżej:

Regulamin