II festiwal piosenki dziecięcej ANIMKA

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w II edycji Festiwalu piosenki dziecięcej „ ANIMKA”, który odbędzie się 4 czerwca 2016 roku.

 

Festiwal  skierowany jest do wszystkich najmłodszych dzieci w wieku od 4 do 9 lat.  Celem festiwalu jest umożliwienie młodym artystom prezentacji ich umiejętności i talentów wokalnych,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci.

 

Finalistów w  dwóch kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

Anna Józefina Lubieniecka: wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Była wokalistka zespołu Varius Manx. Finalistka programu „Szansa na sukces” z zespołem WILKI, która piosenką  „Eli lama Sabachtani” wygrała program jak i konkurs Debiutów KRAJOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ W OPOLU w 2007 roku.. Od 2014 roku występuje pod pseudonimem Lari Lu, wydając debiutancki krążek zatytułowany „11”.

Justyna Różewicz-Suszczyńska jest absolwentką Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na wydziale wokalnym. Brała udział w projekcie Anny Serafińskiej „Letnie gorące ulice” wystawionym na deskach warszawskiego Teatru Syrena.  Uczestniczy w koncertach i oratoriach m.in. Oratorium „Carmina Caritatis” autorstwa Romana Kołakowskiego i Stefana Gąsieńca, a także Oratorium „Pater” autorstwa Michała Musiała, Mikołaja Kotyczki i Ireneusza Gajdosza. Ponadto jest zaangażowana w projekty muzyczne: Justyna Różewicz Quintet, Skyline trio i Just duet.

 – Dominka Muzykant – dyplomowana pianistka, wokalistka jazzowa. Współpracowała z wieloma muzykami w różnych projektach. Bierze udział w wielu festiwalach i warsztatach muzycznych prowadzonych przez np. Kenny Garretta, Kubę Badacha czy Lorę Szafran. Zaangażowana w projekt Dominika Muzykant Band.

 

Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

 

 

Zgłoszenia                                                 27.05.2016 r.

Lista zakwalifikowanych                          30.05.2016 r.

Przegląd zakwalifikowanych                    04.06.2016 r.

 

 

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne poniżej:

Regulamin