I Przegląd Twórczości M.Jackowskiego

Wrocławski klub ANIMA zaprasza do udziału w I Przeglądzie Twórczości Marka Jackowskiego „Oprócz Błękitnego Nieba”. Przegląd skierowany jest do wszystkich osób, które ukończyły 15 lat i mają w swoim dorobku nie więcej niż jedną wydaną płytę. Jednym z warunków udziału w przeglądzie jest przysłanie materiałów  audio-video zawierający dwa utwory autorstwa Marka Jackowskiego. Nagrania powinny być wykonane live bez montażu (na płycie CD lub DVD lub w pliku mp3 ). Celem przeglądu jest przypomnienie twórczości legendy polskiej muzyki,  a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży.

Nadesłane materiały zostaną przesłuchane przez jury w skład którego wchodzą:

Anna Wyszkoni – jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich wokalistek, mająca na swoim koncie ponad 10 wydanych płyt z których cztery pokryły się platyną, a trzy złotem.

Marek Raduli – polski kompozytor, aranżer oraz gitarzysta,

Maciej Durczak – jeden z najbardziej znanych polskich menedżerów muzycznych w Polsce, założyciel firmy Rock House Entertainment.

 

 

Jury wybierze finalistów  dwóch kategoriach wiekowych  wg .podanego w regulaminie kryterium ocen. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, ale również Jury dopuszcza przyznanie nagrody specjalnej w postaci występu z Anną Wyszkoni podczas koncertu 8 marca 2015 r. we Wrocławskim Klubie Anima.

UWAGA! NOWE TERMINY KONKURSU:

Zgłoszenia                                                       02.03.2015 r.

Lista zakwalifikowanych                                     04.32.2015 r.

Przegląd zakwalifikowanych zespołów                   07.03.2015 r

 

 Regulamin

Karta zgłoszeń Soliści

Karta zgłoszeń Zespoły