Gwiazdy zaśpiewają Grechutę!

Projekt GrechutaRok temu bilety na ten koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie- dlatego 12 kwietnia we wrocławskim klubie Anima odbędą się dwa koncerty pod rząd, jeden o 16 a drugi o 20. Zespół PLATEAU zagra materiał ze swojej czwartej płyty „Projekt Grechuta”, a gościnnie z nimi wystąpi Małgorzata Ostrowska, Renata Przemyk oraz wokalista zespołu Acid Drinkers- Titus!

Publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w koncercie, który obejrzeli już widzowie ponad 150 miast- w Polsce, USA i Kanadzie- przy niezmiennie pełnych salach.

Koncert „Projekt Grechuta” to trwająca półtorej godziny magiczna podróż w świat poezji i muzyki Marka Grechuty. Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów tego artysty („Dni, których nie znamy”, „Niepewność”, „Będziesz moją Panią”), jak i utworów równie pięknych choć mniej znanych. Piosenki zostaną zagranie w nowych, często zaskakujących aranżacjach znanych z czwartego albumu wołomińskiej formacji PLATEAU.

Muzycy na scenie sięgają nie tylko po tradycyjne instrumentarium, ale również do grania używają piły do drewna, puszek do kawy czy cymbałek…

Płyta „Projekt Grechuta” ukazała się marcu 2011 roku, zbierając fantastyczne recenzje dziennikarzy (m.in. w „Newsweeku”, „Gazecie Wyborczej”) i uznanie publiczności. Spędziła kilka tygodni na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Producentem albumu był Wojciech Waglewski, a patronat honorowy nad „Projektem Grechuta” objęła wdowa po Artyście- pani Danuta Grechuta. Gościnnie na płycie zaśpiewali: Martyna Jakubowicz, Sonia Bohosiewicz, Jacek Ostaszewski (niegdyś członek formacji Marka Grechuty- Anawa), Jacek „Budyń” Szymkiewicz (Pogodno) oraz wspomniany wcześniej Wojciech Waglewski.

Bilety: 40zł przedsprzedaż, 50zł w dniu koncertu

 

 

Małgorzata OstrowskaRenata PrzemykAcid Drinkers