Festyn dla dzieci już 2 września

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Festyn organizowany 2 września od godz.14:00 do godz. 18.00 na placu Zabaw przy WK ANIMA.

Na wszystkie dzieci czeka wiele atrakcji i upominków, przygotowanych przez Wrocławski Klub Anima tj.  dmuchańce,  warsztaty ceramiczne i plastyczne, malowanie buziek, zabawy sportowe, wiele konkursów z nagrodami.

Nasi partnerzy obecni na festynie zapraszają również do swoich stanowisk w których będą się działy niesamowite i niezapomniane  widowiska i konkursy.

KORBANK S.A.:  zaprasza wszystkich do swojego stanowiska w którym organizować będzie konkursy dla dzieci, ale również turniej rodzinny z ciekawymi nagrodami.

ROBOKLOCKI: przeprowadzą konkurs plastyczny w którym do wygrania będą  klocki Lego.

PIKOLAND sala Zabaw: rozda kilka darmowych wejściówek do swojej Sali zabaw na ul.Horbaczewskiego  4-6

CENTRUM HISTORII ZAJEZDNIA : rozda  wiele ciekawych gadżetów dla uczestników festynu

STADION WROCŁAW : rozda  wejściówki na taras widokowy Stadionu

KUKU Agency: Zapewni najlepszą zabawę z najlepszymi animatorami pod słońcem!

TOYOTA CENTRUM WROCŁAW: zaprasza wszystkie dzieci do malowania na prawdziwych samochodach. Takiej okazji nie można przegapić!

SZKOŁA PAMIĘCI SPW: zaprasza wszystkie dzieci do swojego stanowiska w którym rozda ciekawe nagrody itp.

 
Zapraszamy również rodziców w celu zapoznania się z  propozycją zajęć pozalekcyjnych dla swoich pociech, ale również dla siebie, które ruszają we Wrocławskim Klubie Anima już 11 września.

Ogromne Podziękowania dla Spółdzielni Mieszkaniowej KOZANÓW IV, dzięki której festyn odbędzie się na placu zabaw obok Biblioteki i Wrocławskiego Klubu Anima.

Wstęp wolny!

Atrakcje dla dzieci również bezpłatne!!!