Festyn dla dzieci już 1 września!

 

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci z rodzicami na Festyn organizowany 1 września od godz.14:00 do godz. 18.00 na placu Zabaw przy WK ANIMA.

Na wszystkie dzieci czeka wiele atrakcji i upominków, przygotowanych przez Wrocławski Klub Anima tj.  dmuchańce,  warsztaty ceramiczne i plastyczne, malowanie buziek, zabawy sportowe, wiele konkursów z nagrodami.

 

Wstęp: przyniesienie ze sobą jakiegokolwiek daru na rzecz EKOSTRAŻY, która ratuje zwierzaki, a bardzo potrzebują pomocy.

Chcesz wejść na festyn? Przynieść ze sobą cokolwiek, co może się przydać np.

– kama sucha,

– karma mokra,

– przekąski dla zwierzaków,

– worki na śmieci,

– środki czystości i dezynfekcyjne,

– papierowe ręczniki,

– plastikowe pudła do przechowywania,

– transportery,

– zabawki,

– koce,

– maty termiczne,

– podkłady,

– koce,

– miseczki na jedzonko

– i wiele wiele innych rzeczy, które mogą się przydać J

 

 

Nasi partnerzy obecni na festynie zapraszają również do swoich stanowisk w których będą się działy niesamowite i niezapomniane  widowiska i konkursy.

 

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ –  zapraszają wszystkich do swojego namiotu w którym opowiadać będą o zwierzakach, które mają pod swoimi skrzydłami, a także będą zachęcać do adopcji tych przecudownych zwierząt. To właśnie dla nich w tym roku zbierać będziemy wszelakie dary dla ich podopiecznych zwierząt.

BAWIM BAWIM.:  zaprasza wszystkich dzieci na zajęcia dla najmłodszych pociech z których dzieci wyjdą z pewnością brudne, ale jakże szczęśliwe.

ROBOKLOCKI: przeprowadzą konkurs plastyczny w którym do wygrania będą  klocki Lego.

KUKU Agency: Zapewni najlepszą zabawę z najlepszymi animatorami pod słońcem!

 
Zapraszamy również rodziców w celu zapoznania się z  propozycją zajęć pozalekcyjnych dla swoich pociech, ale również dla siebie, które ruszają we Wrocławskim Klubie Anima już 10 września.

Ogromne Podziękowania dla Spółdzielni Mieszkaniowej KOZANÓW IV, dzięki której festyn odbędzie się na placu zabaw obok Biblioteki i Wrocławskiego Klubu Anima.

Wstęp wolny za okazaniem daru na rzecz EKOSTRAŻY!

Atrakcje dla dzieci również bezpłatne!!!