Edi z Bombaju- spektakl dla dzieci – BRAK BILETÓW!

Wrocławski Klub Anima zaprasza na spektakl dla wszystkich dzieci pt.” Edi z Bombaju” który odbędzie się 17 lutego 2018 roku o godz. 10.00 przy ul. Pilczyckiej 47.

 

CENA BILETÓW: 10zł

 

Opis spektaklu:

           

         „Edi z Bombaju” to z humorem opowiedziana historia o tym jak czasem nie umiemy poradzić sobie z innością.

Mały Edi, chłopiec z Indii wraz z rodzicami, absolwentami wrocławskiej Akademii Medycznej, przyjeźdża do Polski. W jego rodzinie żywe są wspomnienia polskich dzieci, które znalazły schronienie w Indiach podczas II Wojny Światowej. Jednym z opiekunów  dzieci był dziadek Ediego. Marzenie dziadka by zobaczyć Polskę spełnia Edi. Zanim jednak odnajdzie swoje miejsce w szkolnej klasie będzie musiał pokonać  niechęć spowodowaną  jego pochodzeniem i odmiennym kolorem skóry.

W klasie, gdzie relacje są od dawna ułożone, pojawienie sie nowego kolegi z innej kultury wywołuje burzę emocji. Koledzy albo okazują mu wrogość, albo traktują, jak swego rodzaju osobliwość. Dorośli zaś  nadmiernie się starają, by poczuł się dobrze, ale przynosi to wręcz odwrotny skutek. Po kilku perturbacjach, wszystko oczywiście kończy się dobrze.

Spektakl nie daje gotowej recepty na rozwiązanie tego typu problemów. Delikatnie i z humorem          obnaża tylko nasze ludzkie przywary.

 

Dynamikę przedstawienia budują zmiany planów od aktorskiego, przez  lalkowy, aż po plastyczno- świetlny. Ciekawa scenografia i wspaniała niemalże filmowa muzyka dopełniają atrakcyjności spektaklu.

 

 

Występują; Daria Iwan, Ewelina Niewiadowska, Piotr Misztela, Magdalena Mielczyk i Ariel Osiak.

 

Reżyseria; Marta Kwiek

Muzyka; Elżbieta Sokołowska

Scenografia,kostiumy i lalki; Małgorzata Bekalarska

Scenariusz; Stefan Brzozowski

 

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

 

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 26 stycznia 2018r.