Dzień kultury Gruzińskiej

Wrocław będący europejską stolicą kultury pragnie przybliżyć wszystkim mieszkańcom Wrocławia przepiękne europejskie krainy. Zaprezentować wrocławianom kulturę i sztukę ale także tradycję i obyczaje europejczyków. Zaskoczyć ciekawostkami, które nie zawsze można znaleźć w przewodnikach. W tym właśnie celu Wrocławski Klub „Anima” zaprasza na cykl spotkań pod hasłem: „ Wrocław jako otwarta Europejska stolica kultury”. W ramach drugiej edycji spotkań promujących Europę we Wrocławiu  WK ANIMA zaprasza na Dzień Kultury Gruzińskiej.

Gruzja – kraj, który wciąż nas fascynuje i zadziwia. Niezwykle bogaty kulturowo
i geograficznie o historii pełnej tajemnic. Co roku przyciąga nie tylko miliony turystów
 z całego świata ale i studentów chcących poznawać go od wewnątrz.                                                

Dzień  Kultury Gruzińskiej organizowany przez Wrocławski Klub „Anima”, to wydarzenie które tworzymy z myślą o wszystkich mieszkańcach Wrocławia, ale także o tych którzy na dźwięk gruzińskiej muzyki odczuwają przyjemny pobudzający dreszcz.                                                                                    

Program „ Dnia z kulturą gruzińską” zawiera szereg cennych elementów, które bez wątpienia przybliżą uczestnikom klimat i kulturę Gruzji. „ Dzień z kulturą gruzińską” wypełniliśmy masą atrakcji, które na pewno na długo utkwią uczestnikom w pamięci.  Na początek prezentacja na temat gruzińskich dań, które uczestnicy zabawy będą przygotowywać pod fachowym okiem Gruzina. Slajdowisko
z podróży w głąb do Gruzji, będzie świetną okazją, aby poznać ów magiczny kraj od wewnątrz, oczami tych, którzy przemierzyli go w wzdłuż i wszerz. Wrażeniami i niecodziennymi opowieściami podzielą się także wrocławskie biura podróży. Nie zabraknie również lekcji języka gruzińskiego prowadzonej przez pełnokrwistych Gruzinów. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję  wysłuchać gruzińskiej muzyki
i nauczyć się narodowego tańca Gruzinów. Na holu klubu uczestnicy będą mieli okazję przyjrzeć się gruzińskim dziełom sztuki.

BILETÓW JEST JUŻ CORAZ MNIEJ. ZACHĘCAMY DO REZERWACJI BĄDŹ WCZEŚNIEJSZEGO ZAKUPU. 

Bilety: 10 zł do nabycia we Wrocławskim Klubie ANIMA
Kiedy? 15.06.2013 godz. 16.00