Dzień kobiet z ANNĄ WYSZKONI

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Wrocławski klub ANIMA zaprasza na dwa koncerty niesamowitej i niepowtarzalnej wokalistki – Anny Wyszkoni, które odbędą się 8 marca 2015 roku, o godzinie 15:00 oraz 19:00 przy ulicy Pilczyckiej 47.

Anna Wyszkoni  na swoim koncie ma ponad 10 wydanych płyt z których cztery pokryły się platyną, a trzy złotem. Kompozytorka i autorka tekstów, laureatka wielu festiwali  oraz nagród muzycznych. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich wokalistek.  Znana również z takich przebojów jak „Narcyz”, czy „Oczy szeroko zamknięte” grupy Łzy z którą to rozpoczęła swoje pierwsze sukcesy muzyczne w 1996 roku.

  Jej pierwsza solowa płyta pt ” Pan i Pani” w zaskakującym tempie  uzyskała status platynowej płyty, a Anna zyskała nową rzeszę fanów, dzięki której  druga płyta pt.” Życie jest w porządku”  już po 2 miesiącach uzyskała status złotej płyty.  

Wyszkoni od wielu lat związana ze znanymi i doświadczonymi muzykami z którymi Anna miała okazję współpracować. W 2011 roku  wzięła udział w trasie koncertowej „Projekt Grechuta” zespołu Plateau, wykonując piosenki Marka Grechuty, zaś w 2012 roku wzięła udział w trasie koncertowej po USA w projekcie „Wspomnienie”, poświęconej Czesławowi Niemenowi.

Anna Wyszkoni  nagrała również dwa utwory na nową płytę Marka Jackowskiego (znanego m.in. z zespołu Maanam), „Odnajdziemy się” w duecie z Jackowskim oraz „Matka od samotnych drinków”. Płyta światło dzienne ujrzała już po śmierci Marka Jackowskiego, 22 października 2013 roku.

 

Koncerty Anny Wyszkoni, to niezapomniane widowisko, pełne pozytywnej energii, wrażliwości i pasji płynącej z serca wokalistki.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o Annie Wyszkoni: www.aniawyszkoni.pl

 

Bilety:

– 60 zł w przedsprzedaży,

– 70 zł w dniu koncertu

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Dostępne na :

–  www.klubanima.pl  ,

–  www.facebook.pl/WrocławskiKlubAnima  ,

–  www.ebilet.p

– oraz salonach EMPIK