Dwudniowe warsztaty muzyczne/widowisko audio-wizualne dla wokalistów !!!
Piosenki z filmów o Jamesie Bondzie w nowych aranżacjach i koncert na profesjonalnej scenie – to i jeszcze więcej czeka na uczestników naszych warsztatów muzycznych.

 
„Zapraszam na wyjątkowe, dwudniowe spotkanie muzyczne połączone z przygotowaniem dużego koncertu piosenek z filmów o słynnym agencie 007 . Nie będą to typowe warsztaty wokalne. Są to warsztaty, na których oprócz śpiewania solo, będziemy pracować nad śpiewaniem harmonicznym, zespołowym. Na naszych warsztatach przygotujemy nowe aranżacje wielkich hitów jak „Skyfall”, „The world is not enough”, czy też ostatniego przeboju Billie Eilish „No time to die „. Sięgniemy również po wszystkie starsze przeboje z repertuaru A-ha, Madonny, Louisa Armstronga, Nancy Sinatry, Toma Jonesa czy też Duran Duran Na koncercie wykonamy łącznie 26 przebojów!!!
 
Jeśli oprócz śpiewania solo chcesz się sprawdzić w śpiewaniu duetów, tercetów, kwartetów, jeśli chcesz sprawdzić się w roli chórku towarzyszącemu soliście – te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Mam nadzieję,że 3-4 utwory przygotujemy w wersji a cappella lub z towarzyszeniem delikatnych „przeszkadzajek”. Zwieńczeniem spotkań będzie duży koncert na profesjonalnie nagłośnionej i oświetlonej scenie ( dodatkowo z wizualizacjami z filmów z agentem 007 ). Wyślij do nas swoją ulubioną piosenkę z filmów o Jamesie Bondzie i czekaj na zaproszenie.”
 
Ukłon muzyczny – Aleksander Piechaczek (kier.art.projektu)
 
 
Dwie grupy: 14-17 lat, 18-24 lat 
Koszt warsztatów 200 zł/os.
Zgłoszenia do 10 listopada
 
Osoby zainteresowane warsztatem proszone są o wypełnienie karty zgłoszeniowej, która znajduje się poniżej oraz o przesłanie jej wraz z nagraniem dowolnej piosenki z filmów o Jamesie Bondzie na adres: kamil.downarowicz@klubanima.pl 
 

KARTA ZGŁOSZENIOWA NA WARSZTATY MUZYCZNE