„Cukierku, ty łobuzie” – spektakl dla dzieci- BILETY WYPRZEDANE!

Wrocławski Klub Anima serdecznie zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Cukierku, ty łobuzie”, który odbędzie się 24.10.2021r. o godz. 11.00 przy ul. Pilczyckiej 47.  

 

CENA BILETÓW: 15zł (cena regularna 25łz)

Bilety dofinansowane przez Wk Anima z okazji powrotu wydarzeń kulturalnych dla dzieci.

BILETY ONLINE: KUP BILET JUŻ TERAZ KLIKAJĄC NA BANER PONIŻEJ:

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od dnia 13 października 2020r.

Ilość miejsc ograniczona!

 

„Cukierku, ty łobuzie” to opowieść o niezwykłym kocie, który jest tytułowym bohaterem spektaklu. Wesoły i sprytny kotek wywraca życie rodziny Marcela do góry nogami. Wszyscy go kochają, choć czasem przysparza kłopotów i niektórych doprowadza tym do szaleństwa. Wszystko zaczyna się niewinnie. Pewnego dnia Marcel i jego rodzice przygarniają kotka. Spośród całego rodzeństwa Marcel wybiera największego psotnika. Przyjeżdżają do domu i … rozpoczyna się prawdziwa kocia komedia! Cukierek ucieka z domu, dzielnie walczy ze szczotką, zostaje bohaterem literackim, jedzie na trening hokeja, symuluje chorobę, pokonuje w nierównej walce sweter z angory i dekoruje choinkę. Na koniec zostaje wbrew swojej woli pasażerem zdalnie sterowanej ciężarówki. Rzadko zdarza się tak pełna pozytywnego humoru lektura szkolna którą uwielbiają dzieci i dorośli

Przygody kota Cukierka opisywał Waldemar Cichoń, a scenariusz do spektaklu przygotował Stefan Brzozowski. W rolach bohaterów książki występują aktorzy Teatru na Ostrowie. Spektakl dla dzieci +3.