CHORE KINO Maraton horrorów 28.08.2014

CHORE KINO- Maraton Chorych Horrorów – PO RAZ OSTATNI ! – 28.08.2014 godz.18:00

Tak straszne, że aż śmieszne. Tak złe, że aż chore!
Przyjdź i obejrzyj filmy kręcone z narażeniem życia widzów!
Maraton Chorych Horrorów w ramach cyklu Chore kino to prawie 5 i pół godziny horrorów za darmo!

UWAGA !  OGRANICZONA LICZBA MIEJSC !

W związku z powyższym,konieczna rezerwacja   wejściówek  na e-maila anima@klubanima.pl w terminie do 28.08.2014 do godziny 14:00.

W treści rezerwacji porszę wpisać imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz podać ilość  rezerwowanych miejsc.  Odbiór wejściówek od godziny 17:00 we Wrocławskim Klubie Anima .

Akcja CHORE KINO ma przybliżyć odbiorcom nową funkcjonalność eskaGO i zapewnić zaskakującą, wakacyjną rozrywkę. Wykorzystując popularność wśród młodych śmiania się ze wszystkiego pokażemy, że też mamy poczucie humoru! Stawiamy na kino tak złe, że aż dobre! Nie wiadomo czy się bać, czy śmiać? Maraton Chorych Horrorów w ramach cyklu Chore kino to najbardziej pojechany cykl filmowy tego lata!
Filmy, które obejrzymy to: Krwiożercze pająki, Islandzka masakra harpunem wielorybniczym, Martwe mięso, Łowca potworów (Jack Brooks: Monster Slayer).
Chore kino  Maraton Chorych Horrorów   28.08, czwartek, godz. 18.00
Wrocławski Klub Anima
ul. Pilczycka 47, Wrocław
www.klubanima.pl
Wstęp wolny

Krwiożercze pająki

Produkcja: 2011, USA
Czas: 80

Śmiercionośne arabskie pająki kontra dzielni amerykańscy chłopcy. Świetny horror w stylu kultowego „Ataku pająków”. Legenda horroru i zdobywca Oscara, Roger Corman (producent takich klasyków jak „Pirania” i „Wyścig śmierci 2000), tym razem dołącza do swojej potwornej menażerii krwiożercze solfugi. Te wyposażone w zabójcze szczękoczułki olbrzymie pajęczaki, prawdziwa zmora żołnierzy walczących na Bliskim Wschodzie, przedostają się do USA i rozpętują piekło w niewielkim miasteczku na arizońskiej pustyni. Grupka ocalonych chroni się w opuszczonej fabryce, ale pozbawione naturalnych wrogów potwory zrobią wszystko, by dostać się do ludzkiego mięsa… Świetny, krwawy horror i pastisz w jednym, wyreżyserowany przez weterana gatunku, Jima Wynorskiego („Komodo kontra kobra”).

Obsada: Brian Krause, C. Thomas Howell,  Melissa Brasselle, Diana Terranova
Reżyseria: Jim Wynorski
Scenariusz: Jim Wynorski , J. Brad Wilke
Muzyka: Chuck Cirino
Zdjęcia: Andrea V. Rossotto 

Islandzka masakra harpunem wielorybniczym

Produkcja: 2009, Islandia
Czas: 83 min

Wielorybnik – psychopata żywemu ekologowi nie przepuści, czyli sezon krwawych połowów na człowieka oficjalnie otwarty. Nie wszyscy są zadowoleni z zakazu połowu wielorybów… Pozbawiona kapitana i uwięziona na środku oceanu międzynarodowa grupa miłośników dzikiej przyrody musi zdać się na łaskę nikogo innego, jak wielorybnika. Ten jednak, zamiast zabrać ich na brzeg, płynie w kierunku własnego domu – starego kutra, którego pokład wkrótce znów spłynie krwią… Ten pierwszy w historii islandzkiego kina slasher to jednocześnie hołd dla legendy gatunku, kultowej „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” Tobe Hoopera, w jednej z głównych ról wystąpił nawet sam Gunnar Hansen, czyli niezapomniany Leatherface. Nie ustępując swemu prekursorowi brutalnością, „Reykjavik…” umiejętnie łączy horror i czarną komedię z niebanalnym społecznym komentarzem. Krwawa rozrywka gwarantowana!

Obsada: Pihla Viitala, Miranda Hennessy, Terence Anderson, Gunnar Hansen
Reżyseria: Júlíus Kemp
Scenariusz: Sjón Sigurdsson
Muzyka: Hilmar Örn Hilmarsson   
Zdjęcia: Jean-Noël Mustonen

Martwe mięso

Produkcja: 2004, Irlandia
Czas: 80 min

W Irlandii gąbczaste zwyrodnienie mózgu atakuje nie tylko krowy.  Choroba wściekłych ludzi w krwawym, ale oryginalnym horrorze. Krwawy irlandzki horror o będących znów na popkulturowej fali żywych trupach. Para zakochanych turystów, Helena (Marian Araujo) i Martin (David Ryan) podróżuje po odludnych zakątkach Irlandii. Gdy docierają na ponure wiejskie tereny, spustoszone przez chorobę „wściekłych krów”, dochodzi do wypadku. Jednak potrącony przez nich mężczyzna nagle ożywa i gryzie Martina. Wkrótce i on zaczyna zdradzać przerażające objawy… Sytuacja pogarsza się z minuty na minutę, coraz więcej osób zaraża się śmiertelnym i morderczym wirusem. Helena musi połączyć siły z grabarzem Desmondem (David Muyllaert), by wydostać się z wioski opanowanej przez zombie…

reżyser: Conor McMahon
scenariusz: Conor McMahon
zdjęcia: Andrew Legge
muzyka: John Gillooley
obsada: Marian Araujo, David Muyllaert, Eoin Whelan, David Ryan, Amy Redmond

Łowca potworów (Jack Brooks: Monster Slayer)

Produkcja: 2007, Kanada
Czas: 85 min

Nic tak nie uspokaja Jacka, jak odprawienie na tamten świat kilku starożytnych demonów. Kultowy komediowy horror z „Freddym Krugerem”. Jack Brooks jako dziecko kochał wycieczki za miasto, póki na jednej z nich potwór z piekła rodem nie wypruł flaków z całej jego rodziny, samego Jacka zostawiając z koszmarnym poczuciem winy i niekontrolowanymi atakami agresji. Teraz Jack, już jako młody hydraulik, dzieli czas między wizyty u psychiatry, spotkania ze swoją nadętą dziewczyną i naukę w wieczorowej szkole. Pewnego dnia, naprawiając rury w domu swojego wykładowcy, prof. Crowleya (Robert Englund), uwalnia starożytne zło… Uzbrojony w wieloletnie pokłady wściekłości Jack dostanie wreszcie szansę pomszczenia rodziny i odkupienia swoich win.

Obsada: Trevor Matthews, Robert Englund, Daniel Kash, Rachel Skarsten
Reżyseria: Jon Knautz
Scenariusz: Jon Knautz, John Ainslie, Trevor Matthews, Patrick White
Muzyka: Ryan Shore
Zdjęcia: Joshua Allen