Charytywny Poligon Kabaretowy

Charytatywny Poligon Kabaretowydaszek!: Charytywny Poligon Kabaretowy: Śmieszymy dla Smutnego

Paranienormalni i wrocławskie kabarety w Filharmonii Wrocławskiej!

 

Już we wtorek 23 kwietnia o 19:30 w Filharmonii Wrocławskiej na jednej scenie wystąpią Paranienormalni oraz kabarety Chyba, Dabz, Tiruriru, Liquidmime oraz Ścibor&Szpak. Wszystko to w ramach charytatywnego Poligonu Kabaretowego. Pieniądze z biletów przekazane bowiem będą na rzecz chorego Adama Pernala „Smutnego” – legendarnego pianisty legendarnego Kabaretu Potem.

 

„Chłopak z Fortepianem. Śmieszymy dla Smutnego” – tak nazywa się kolejna edycja Poligonu Kabaretowego. Edycja niezwykła, bo charytatywna. Wszystko dlatego, że wrocławscy artyści postanowili przyłączyć się do akcji pomagania Adamowi Pernalowi.  Dla niego w całej Polsce przez środowisko kabaretowe organizowane są koncerty, z których całkowity dochód przeznaczony jest na walkę Adama z bardzo ciężką chorobą. Podobne koncerty będą odbywać się m.in. w Warszawie, Gdańsku, Zielonej Górze czy Poznaniu, a wezmą w nich udział takie kabarety jak Hrabi, Jurki, Moralnego Niepokoju, Limo czy Grupa Mocarta. Oczywiście silnego w kabarety Wrocławia w tej akcji nie mogło zabraknąć.- Bez chwili zastanowienia włączyliśmy się do akcji. Postanowiliśmy, że zrobimy Poligon charytatywny. Stąd też tymczasowe przenosiny do Filharmonii. Zależy nam, by przyszło jak najwięcej ludzi. – tłumaczy Piotr Gumulec z kabaretu Chyba. Na scenie w Filharmonii pojawi się więc mnóstwo świetnych artystów – znani całej Polsce Paranienormalni, oraz stały skład Poligonu Kabaretowego: Chyba, Dabz, Tiruriru, Ścibor Szpak, a także Liquidmime.

Adam Pernal to pianista legendarnych Totemów” – kabaretu, który odcisnął olbrzymie piętno na całej scenie kabaretowej. – Adam „Smutny” jest najwspanialszym kosmitą, jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy. Jego nieziemskie poczucie humoru powalało nas niejednokrotnie. Teraz on sam musi zmagać się z podstępnym, okrutnym i całkowicie nieśmiesznym Obcym. I chodzi o to właśnie, by nie zmagał się sam. W tej nierównej walce stańmy po jego stronie. Po jasnej stronie. – zachęca do wzięcia udziału w koncertach Joanna Kołaczkowska, koleżanka Pernala z Potemów, obecnie z kabaretu Hrabi.

Warto przyjść na ten koncert. Po pierwsze: szykuje się znakomita rozrywka. Po drugie: cóż lepszego można w życiu zrobić, niż pomóc dobrej sprawie?

 

 

Chłopak z Fortepianem.  Charytatywny Poligon Kabaretowy, czyli śmieszymy dla Smutnego

 

Wystąpią: Paranienormalni, Chyba, Dabz, Liquidmime, Tiruriru, Ścibor&Szpak

Gdzie?: Filharmonia Wrocławska, ul. Piłsudskiego 19

Kiedy: 23 kwietnia, wtorek, godz. 19:30

Bilety: 50zł do nabycia na www.biletynakabarety.pl i www.kabaretowebilety.pl

            60zł w przed występem

CAŁKOWITY DOCHÓD Z BILETÓW PRZEZNACZONY ZOSTANIE NA LECZENIE ADAMA.